Nejlepší cenově dostupné smartphony 5G

Hledáte skvělý 5G smartphone, který nezruinuje banku? Už nemusíte hledat dál! V tomto příspěvku vám doporučíme pět nejlepších 5g smartphonů, které jsou cenově dostupné. Tyto telefony nabízejí skvělé funkce a výkon a jsou k dispozici za zlomek ceny některých dražších možností. Ať už tedy hledáte svůj první 5G telefon, nebo jen chcete ušetřit trochu peněz, tyto telefony rozhodně stojí za zvážení!

Doporučení cenově dostupných 5G smartphonů

Zde jsou některé z návrhů cenově dostupných 5G smartphonů.

OnePlus Nord CE 2

OnePlus Nord CE 2 5G je fantastická nabídka. Má krásný 6,43palcový AMOLED displej a 90Hz obnovovací frekvenci na přední straně, stejně jako Gorilla Glass 5 na horní straně. Vylepšením některých částí displeje a fotoaparátu a také jedinečným designem společnost OnePlus zpřístupnila Nord CE 2 5G za rozumnou cenu. Na poměry současných telefonů je lehký, váží 173 gramů, a díky malé šířce 73 mm a tloušťce 7,8 mm se snadno ovládá jednou rukou. Telefon fungoval správně. Součástí výbavy Nord CE 2 je také nová užitečná funkce rychlého 65W nabíjení baterie a výrazný design, který mu dodává větší šmrnc po vzhledové stránce.

Honor Magic 4 Lite

Honor Magic 4 Lite je rychlý telefon, který dobře reaguje na vaše dotyky. Ať už jej odemykáte pomocí rozpoznání obličeje nebo čtečky otisků prstů zabudované v tlačítku napájení, reaguje rychle a pohotově. Hry jako Call of Duty Mobile na tomto telefonu také běží plynule. Díky připojení 5G můžete dělat více věcí rychleji. Velký displej telefonu a vysoká obnovovací frekvence jsou skvělé pro rychlé procházení obsahu. Při rozměrech 166 x 75,8 x 8 mm je navíc ve srovnání s ostatními telefony na trhu štíhlý. Honor magic 4 lite přichází s 66W adaptérem Honor SuperCharge, který pomáhá telefon rychle dobíjet. Při rychlém nabíjení lze očekávat zhruba 80% výdrž baterie za zhruba půl hodiny.

SamsungGalaxy A53

Galaxy A53 5G nabízí dobrou hodnotu vzhledem ke kvalitě, fotoaparátu a softwaru. Je vynikající volbou pro každého, kdo hledá spolehlivý smartphone za rozumnou cenu. Displej kryje plast se sklem Gorilla Glass 5 a jeho tloušťka je 8,1 mm. Výraznou vlastností tohoto telefonu je jeho fotoaparát. V této cenové kategorii má A53 nejlepší fotoaparát, jaký můžete v telefonu dostat – jeho čtyři zadní fotoaparáty pracují s dlouhým seznamem fotografických a video režimů, které vám umožní pořídit překvapivě atraktivní fotografie. Telefon se dodává s 6 GB nebo 8 GB RAM a 128GB nebo 256GB úložištěm a má slot pro kartu microSD. Příjemný zážitek ze sledování vytváří 6,5palcový displej Super AMOLED s rozlišením 2400 x 1080 pixelů a obnovovací frekvencí 120 Hz.

Google Pixel 6a

Google Pixel 6a, který je vysoký 152,5 mm a váží 178 g, se snadno drží a používá jednou rukou. Google Pixel 6a má za danou cenu slušný fotoaparát. Jistě, z hlediska živosti a čistoty se nemusí rovnat snímkům pořízeným standardním telefonem Google Pixel 6, ale předčí téměř jakýkoli jiný telefon na trhu. Je to nejspíš díky optimalizaci scény s umělou inteligencí společnosti Google, která dokáže upravit fotografie v závislosti na prostředí tak, aby byly co nejatraktivnější. Pixel 6a je dodáván s operačním systémem Android 12 a lze zaručit, že dostane aktualizace operačního systému a zabezpečení v krátké době, jakmile budou k dispozici.

Nokia G50

Nokia G50 je velký telefon s obrovským 6,82palcovým displejem. Tělo je 9 mm tlusté a 174 mm vysoké a váží 220 gramů. Design zahrnuje kruhový modul fotoaparátu, jednoduchý branding a barevné provedení Ocean Blue. Používá procesor Qualcomm Snapdragon 480. Hlavní fotoaparát modelu G50 produkuje barevné snímky, které lze sdílet, podobně jako u jiných telefonů. Jas, rozlišení a obnovovací frekvence displeje nejsou tak vysoké jako u dražších smartphonů. Přesto je tento telefon stále použitelný a za danou cenu nabízí adekvátní možnosti. Telefon G50 má navíc skvělý software a vydrží dlouho bez nutnosti častého nabíjení.

Závěr

To jsou naše nejlepší tipy na cenově dostupné smartphony s podporou sítí páté generace. Pokud chcete naskočit do vysokorychlostního datového vlaku, bude pro vás kterékoli z těchto zařízení skvělou volbou.