Naučte se mít ráda sama sebe!

Odevšad se na nás valí apelování na to, že má mít žena ráda sama sebe. Že se má brát taková, jaká je. Jenže ne vždy je to tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Ačkoli nás společnost na jednu stranu nutí k sebelásce, na stranu druhou nám neustále předhazuje ideály krásy v podobě štíhlých modelek, jež se na nás usmívají z titulních stránek časopisů. Jak má tedy žena mít sama sebe ráda, když se s tímto ideálem neztotožňuje? Když má více kilo, větší zadeček, dvě brady nebo třeba nemá tak pevná prsa?

Jak mít ráda sama sebe? Není to až tak těžké!

Možná i vám se zdá, že mít ráda sama sebe a vidět se v dokonalém světle není jen tak. Že to možná ani nejde, zvlášť když je okolo nás tolik štíhlých a na pohled perfektních žen a dívek. A víte co? Ono to ve skutečnosti není tak složité, jak se na první pohled zdá. Máme pro vás několik tipů, jak se naučit mít ráda sama sebe. Uvidíte, že s našimi triky to zvládnete mnohem snadněji, než si v tuto chvíli dokážete představit.

Malá, velká, tlustá, tenká – no a co?!

Věděli jste, že stejně jako se neustále mění módní trendy, mění se i ideály ženské krásy? Jen si vzpomeňte na věstonickou Venuši, která byla dříve považovaná za ideální ženskou krásu. Pak to byly jiné ideály, například taková Marylin Monroe a její široké boky a úzký pas. A v současné době je to zase něco jiného. A proč? Protože každou chvíli se nám líbí něco jiného. Proto se mějte rády takové, jaké jste, protože ať už jste malé, velké, hubené či tenké, ať už máte větší boky nebo útlý pas, menší prsa nebo naopak pořádná ňadra, teď možná nejste ideálem, ale nikdy nevíte, kdy ideálem budete.