Musíte být kvůli pandemii častěji doma? Využijte to na radovánky s partnerkou a nebudete se nudit ani minutu

Karanténa kvůli koronavirus? Nařízená práce z domova? Minimum možností, kam jít ven? Nepodléhejte panice, je tu šance, že to můžete využít ve svůj prospěch.

Vše zlé je pro něco dobré a to platí i pro „nucen“ nebo častější pobyt doma. Ať už jste na začátku vztahu nebo naopak chcete oprášit ztracenou jiskru, aktuální situaci můžete vyžít naplno. Pomoci vám k tomu může i netradiční akce známé značky podpůrných prostředků eJoy®. Nabízí totiž všem mužům „korona slevu“.

Pandemická sleva, která prodlouží vaši rozkoš

Nejnovější akce značky se týká i její speciálního produktu, tablet eJoy® LONG. Jde o přípravek s inovovanou recepturou, který cílí na muže s problematickou výdrží při milování. Co si budeme říkat, tento problém je stále rozšířenější.

Pokud se vám stále častěji nebo nebodaj pravidelné stává, že nedokážete „udržet krok“ se svou partnerkou, neměli byste jeho řešení dále odkládat. Mluvíme o problémech s příliš rychlým dosažením orgasmu, čili s ejakulací do pár minut, ale také o potížích s udržením ztopoření během pohlavního styku, čili oslabení erekce.

Oba tyto problémy trápí nejen mužů ve středním věku, ale stále více už i mladší ročníky. Řešení? Kromě zlepšení životosprávy, častějšího milování či různých cvičení typu Kegelovy cviky může svým dílem přispět i eJoy® LONG.

Staleté rostlinné afrodisiaka i moderní aminokyseliny

Úspěšnost eJoy® LONG je podle zkušeností a referencí mužů nadprůměrná. Svůj podíl na tom má i složení přípravku, které kombinuje ověřenou tradici a inovativní přístup. Tato kombinace je na našem trhu unikátní a jsou za ní i výsledky.

Základem složení je obsah dvou důležitých afrodiziakálních bylin a to Tribulus Terrestris a Maca. V prvním případě jde o bylinku působící na testosteron a libido, v tom druhém případě o rostlinu z jižní Ameriky, které se říká také „Peruánská Viagra„. Také pomáhá na libido, ale ještě intenzivněji na prokrvení penisu a tedy jeho erekci.

Inovovaná receptura eJoy® LONG spočívá i v obsahu extraktu Asijského ženšenu. Jde o rostlinu, která má zklidňující účinky na nervový systém a zmírnění vnímání sexuálního dráždění. To může působit na krátkodobé snížení vzrušení a tedy na oddálení ejakulace a vyvrcholení. I tato bylinka je ověřena již několik stovek let.

Dalšími dvěma významnými složkami jsou aminokyseliny L-Arginin a L-Citrulin. Jejich zásluhou přichází k lepšímu průtoku krve přes pohlavní úd a tedy k prodloužení a zkvalitnění ztopoření. Tím je dosaženo efektu prodloužení erekce a výdrže při sexu.

Ejoy
Ejoy

20% cenové zvýhodnění se slevovým kódem „COVID“

eJoy® LONG si víte zakoupit bez receptu, lékaře a přímo přes oficiální eshop značky. Na výběr je několik balení přípravku, to základní obsahuje 24 kapslí, čili 12 dávek. Jestliže při objednávce zadáte do políčka slevový kód „COVID“, můžete získat dodatečnou slevu 20%. Toto základní balení vás pak bude stát pouze něco přes 500 Kč.

Nákup víte udělat přímo z pohodlí svého obývacího pokoje, například přes mobilní telefon, počítač, tablet nebo notebook. Je to otázka pár kliknutí a několika minut. Doručení kurýrem až k vám domů a diskrétní balení jsou samozřejmostí.

eJoy® LONG můžete užívat i dlouhodobě, dokonce i každý den a pravidelně více měsíců. Výrobce takové dávkování dokonce doporučuje, je efektivnější z hlediska výsledků. Obávat se nemusíte ani žádných vážnějších nežádoucích účinků.

Nespoléhejte pouze na „doping“, zkuste i trénovat

Máme však pro vás ještě jednu důležitou radu: nespoléhejte na to, že eJoy® LONG za vás všechno vyřeší. Říká se, že trénink dělá mistra a to platí i zde. Ano, výdrž při sexu se dá trénovat a to hned několika způsoby, stačí jen mít disciplínu.

V první řadě se zaměřte na snížení nahromaděné sexuální energie. Zde vám pomůže jednoduché řešení: co nejčastější sex. Zadruhé je vhodné pravidelně masturbovat, ale s přerušováním, abyste se snažili oddálit vyvrcholení. Na udržování erekce delší dobu pomáhají i Kegelovy cviky, ty byste měli cvičit ideálně každý den.

A na závěr ještě jedna rada: nepodceňujte dýchání. Pomaleji a pravidelné dýchání dokáže zázraky s oddálením orgasmu i erekcí. Vyzkoušejte to na www.ejoytablety.cz a uvidíte sami!