Mějte svůj dům pod dohledem s venkovní kamerou

Chcete se cítit v bezpečí a zamezit vnitknutí cizí osoby na váš pozemek? Doporučujeme pořízení kvalitních venkovních kamer, díky kterým budete mít váš pozemek a dům vždy pod kontrolou.

Jezdíte často na výlety, trávíte hodně času v práci nebo u svých blízkých a váš pozemek je často bez dohledu? I toho může být ideální pozvání lupiče do vašeho domu. Většinou si zloději vybírají domy, kde by mohli ukořistit nějaké drahé věci a peníze, mohou zjistit například z příspěvků na sociálních sítích, že nejste člověk, který je převážně svého času mimo domov nebo můžou jednoduše vypozorovat vaše příchody a odchody z domu. A následně vybrat správné načasování pro vniknutí do domu. Pokud ale máte na svém domě naistalované kamery, z většiny případů to zloděje odradí, protože nechtějí riskovat žádné problémy. Ano, kamerové systémy slouží i jako zastrašovací prvek, neslouží jen k monitorování pozemku. V případě vniknutí i přes venkovní kamery, je větší pravděpodobnost, že se zloděje podaří dopadnout a zabránit tak dalším škodám, které by mohl způsobit.

Proč si pořídit kamerový systém?

Díky pořízení kamerového systému se budete cítit bezpečně a klidně ve vaší nemovitosti. Kde jinde byste se měli cítit v největším bezpečí než doma? Zabráníte tak i vandalismu, jako je například polití fasády barvou, rozbití oken u auta, které je zaparkované na vašem pozemku nebo házení odpadků a jiných předmětů na vaši zahradu. Bohužel musíme potvrdit, že tyto věci se opravdu stávají. V těchto případech nejde o získání cenných předmětů nebo peněz, ale o pouhé, bezdůvodné ublížení.

Jakou vybrat kameru?

Výběr kamerových systémů je opravdu velký, jde pouze o vaše požadavky. Ideální kamerou na váš pozemek je termovizní kamera, která zaznamená pohyb na několik metrů. K těmto kamerám je potřeba autonomní řešení různých aplikací. V případě zaznamenání pohybu odešle upozornění na váš mobilní telefon a vy můžete okamžitě zjistit, jestli jde o vloupání nebo k vám například přišla maminka a sama se pozvala na vaši zahradu. S odborným výběrem vám pomůže firma Sigem s.r.o., která má v této oblasti několikaleté zkušenosti.