K dokonalé svatbě patří dokonalý prsten. Vybíráme ten pravý!

Každá žena si představuje, že bude mít dokonalou svatbu. Nebo aspoň po tom skrytě touží. Pro svatbu je toho potřeba zařídit opravdu hodně a je potřeba to zařídit tak, aby všechno co nejlépe klaplo. Jsou tady ale svatební náležitosti, které musejí být na každé svatbě. Jsou to pochopitelně třeba svatební šaty, ale samozřejmě rovněž svatební prsteny. Dnes můžete takové prsteny koupit snadno také na internetu, kdy některá internetová klenotnictví nabízejí rovněž možnost navštívit showroom a prsten si fyzicky prohlédnout.

Různé prsteny, různé materiály

Při volbě svatebních prstenů byste rozhodně měli dát na to, co se líbí především vám. Můžete si vybírat prsteny z nejrůznějších materiálů, kdy mezi klasiku patří pochopitelně zlato. Můžete zvolit ale také prsteny, které jsou z titanu, wolframu nebo chirurgické oceli. Nejoblíbenější je ale samozřejmě vždy zlato, kdy lze dále vybírat z klasického žlutého zlata, atraktivního bílého zlata nebo trendy růžového zlata. Záleží rozhodně také na osazení kameny, kdy se nejčastěji volí:

  • Diamanty
  • Zirkony
  • Provedení bez kamene

Diamanty jsou nejhonosnějším řešením. Protože na prsten můžete pohlížet také jako na investici, tak nemusíte investovaných peněz ani litovat. Často se využívá také zirkonů, ale někteří svatebčané preferují provedení bez osazení kameny, kdy čisté zlato má také něco do sebe. Nabídka svatebních prstenů je velmi široká, a to nejen co do materiálu a použitých kamenů, ale také z pohledu provedení jednotlivých prstenů. Dávejte si při výběru svatebního prstenu záležet, protože vám bude připomínat váš svatební den, který je vždy zážitkem na celý život. Ideálně, pokud na něj můžete vzpomínat jako na chvíle smíchu a dobré nálady.

Možnost gravírování

Řada klenotnictví v současné době nabízí také populární možnost Gravírování. Můžete si tak nechat na dámský a pánský prsten vygravírovat vzkaz, díky kterému budou vaše společné prsteny jedinečné. Personalizace navíc podpoří intenzitu zážitku a stane se z takového prstenu skutečně významná památka na váš důležitý den.