Honor GS Pro: Elegantní hodinky s maximální výdrží baterie

Chytré hodinky jsou dnes nedílnou součástí zápěstí každého z nás. Při jejich výběru se spousta lidí snaží najít kompromis ceny a různých našlapaných funkcích v kombinaci s vysokou výdrží baterie. Prostě se nám nechce nabíjet hodinky každý den, případně se dočkat jejich úplného vybití někde při akci, kdy jejich služby nutně potřebujeme. Zajímavou a dobrou volbu určitě představuje model Honor GS Pro. Hodinky s cenovkou pohybující se nad hranicí 5 000 korun dokážou nabídnout opravdu hodně muziky za poměrně solidní peníze. Pojďme se na ně tedy podívat mnohem podrobněji v tomto článku.

Elegantní vzhled se vším všudy

Už pohled na samotné hodinky bezesporu zaujme. Samozřejmě v pozitivním slova smyslu. Je jedno, zdali jde o černou, stříbrnou nebo jiné variace. Ciferník jako takový si zvolíte sami. Motivů je doslova obří množství a personalizovat je lze poměrně solidně. Barevné provedení displeje tak může být velmi elegantní a korespondovat právě se samotnou konstrukcí hodinek. O nějaké bezděčné poškrábání displeje se bát určitě nemusíte, jelikož jsou hodinky chráněné sklem Gorilla glass. Přehlednost displeje je ideální, na což ostatně poukazují i jeho rozměry 1,43 „. Hodinky nepůsobí nijak monstrózním dojmem, přesto si na displeji pohodově přečtete cokoli. K samotné přehlednosti napomůže i tradiční kulatý tvar ciferníku.

Klasické chytré hodinky s tradičními funkcemi

Pokud jste zvyklí na standardní hodinkové funkce typu data, budíku, dne v týdnu či stopek, hodinky Honor GS Pro je nabídnou. Přidají navíc ale i mnohé chytré funkce, mezi něž se řadí krokoměr, virtuální trenér, výpočty kalorií nebo převýšení a spousta jiných. Hodinky na ruce budou dokonale sedět a nijak ji nezatíží ani v opravdu náročných podmínkách. Vždyť váží pouhých 44 gramů.

Vyřiďte si vše potřebné

Zmiňovaný model dokonale komunikuje s Androidem, takže vyřizování hovorů a některé drobné kancelářské úkony se pro vás stanou hračkou. Notifikace nových událostí vám pomohou být aktuálně v obrazu a vyřídit všechno, co potřebujete.

Monitorujte si spánek a poslouchejte muziku

Dostatek spánku je pro každého z nás nesmírně důležitý. Od jeho míry a kvality se pochopitelné odvíjí také naše výkony a to, jak se cítíme během dne. Monitorovánu budete mít REM fázi spánku a její skutečnou délku. A poslech muziky? Naprosto skvělá záležitost. Písničky si můžete mixovat dle potřeby bez nutnosti vytažení mobilu z kapsy.

Prostě vydrží a nenechají vás na holičkách

Obrovskou předností těchto hodinek je určitě integrovaná baterie, která je schopna udržet zařízení v provozu za běžného používání až 336 hodin. Když tedy vyrazíte ven, pravděpodobnost, že se hodinky vybijí, bude poměrně nízká. Vynikající je i velikost vnitřního uložiště. 4 GB je dostatečná kapacita na fungování systému i dostatek multimediálních souborů.

Skvělé funkce pro vaše zdraví

Sledovat různé aspekty týkající se vlastního zdraví rozhodně stojí za to. Optimální je nechat snímat hodinky různé fyzické aktivity. U zmiň aktivit, jež jsou běžně měřeny, vybíráme například běh, cyklistiku, badminton nebo lezení, jógu, chůzi, lyžování či tenis, turistiku a mnohé jiné. Důležité je určitě také určení tepové zóny, které zvládnete jednoduchým měřením tepu prostřednictvím těchto hodinek. A jak dosáhnout ideálního stravování? Prostě si necháte počítat spálené kalorie. Právě od jejich množství se nakonec bude daný jídelníček odvíjet. Pokud milujete běhání, určitě budete spokojení. Vždyť hodinky umí přímo zakreslit mapu vaší aktivity. Trasu běhu tak budete mít přímo před sebou a bude vám jasné, kolik jste uběhli a za jakou dobu. Na základě toho pak můžete třeba plánovat trasy další.