Hodinky s GPS pro děti jsou skvělým pomocníkem pro starostlivé rodiče

Budou vždy pod dohledem – a nemusíte jim pořád volat, aby se kamarádi neposmívali. Nenápadný dozor je lepší i pro ně, protože se budou cítit v bezpečí a současně nebudou pořád myslet na to, kdy přijde další kontrolní hovor. Stačí nosit hodinky, které jsou maximálně nenápadné a během pár vteřin získají všechny informace, které chcete vědět. Váží řádově jen pár desítek gramů, takže nebudou znamenat pro dětské ruce prakticky jakoukoliv zátěž a nejmladší členové rodiny si jich nemusí při svých hrách ve volném čase vůbec všímat.

Režim Nerušit se hodí hlavně ve škole

Obáváte se, že snad během vyučování zapípají a učitelé je pak zabaví? Vůbec ne, existuje totiž režim Nerušit, díky němuž se zvuky ztiší a hodinky budou fungovat jako prakticky jakýkoliv jiný běžný ukazatel časomíry. Hodinky s GPS pro děti budou navíc bedlivě sledovat polohu svého nositele, a to s maximální přesností. Rodiče budou vědět, kde je jejich potomek a nebudou se doma strachovat, když přijde o hodinu déle od kamaráda – dá vědět, kde se pohybuje a že je vše v naprostém pořádku. Pokud dítě opustí tzv. bezpečnou zónu, kterou sami stanovíte v mobilní aplikaci, budete to vědět vlastně okamžitě, protože dostanete notifikaci. A když bude třeba, hodinky mají integrovaný fotoaparát a vytvoření snímku je přece dílem okamžiku.

Řada zajímavých funkcí, které usnadňují život

Stopky, krokoměr nebo funkce, která monitoruje spánek dítěte. A to není zdaleka všechno, protože dětskými hodinkami s GPS si lze posvítit večer na cestu díky vestavěným LED diodám a příslušná notifikace také oznámí, že baterie je takřka vybitá. Když se k tomu přidá líbivý design a světle modrá nebo růžová barva, mají nejen ti nejmladší školáci vlastně jasno.

S výběrem typu vhodného právě pro vaši ratolest vám poradí na eshopu cel-tec.cz