Granule pro štěňata – jaké vybrat a kde kvalitní krmivo koupit?

Ne nadarmo se říká, že pes je nejlepší přítel člověka. Abyste však docílili pevného a upřímného vztahu s vaším čtyřnohým miláčkem, musíte mu od útlého věku poskytovat prvotřídní péči. Ta by měla zahrnovat nejen dostatečné množství pohybu a nákup hraček, ale také výběr správného krmiva.

To je bohužel mnoha pejskaři podceňované, což je pochopitelně špatně, protože všichni chceme dopřát svému pejskovi nejlepší dostupné granule.

Které krmivo pro štěňata zvolit?

Vybrat kvalitní granule pro štěňata se může na první pohled jevit jako velmi zásadní problém. Nemusíte však být vystudovanými veterináři, abyste dopřáli svému čtyřnohému miláčkovi vynikající krmivo. Zaměřit byste se měli na vysoce komplexní naturální granule, které jsou speciálně vyvinuty pro štěňata, a to od 2. měsíce jejich věku. Kromě toho jimi potěšíte také kojící a březí feny, nebo psy ve vysoké zátěži, protože granule obsahují důležité minerální látky.

V čem je jeho přínos?

Obrovskou výhodou speciálních granulí pro štěňata je jejich jedinečné složení s příměsí přírodních bylin, olejů a látek podporujících kloubní výživu. Díky tomu je na míru vytvořena krmná dávka, která podporuje přirozený vývoj štěněte, respektive zdravé fungování organismu. Kromě toho nejlepší granule pro štěňata obsahují unikátní huminové látky, jež mají protizánětlivé a antibakteriální účinky, takže posilují také imunitní systém.

granule pro psy
Zdroj foto: eva_blanco / Shutterstock.com

Kde jej koupit?

Granule pro psy byste pochopitelně měli kupovat pouze ve specializovaných prodejnách. Protože však žijeme ve 21. století, nemusíte pro krmivo jezdit do zverimexu, neboť si ho jednoduše objednáte z renomovaného e-shopu. Zde si vyberete z několika různých balení, které se vzájemně liší například velikostí nebo zaměřením na psí plemena – granule pro štěňata malých, středních nebo velkých plemen. Výhodou je i příznivá pořizovací cena a dodací podmínky, kdy je možné krmivo doručit na vámi zadanou adresu.

Chcete-li podpořit přirozený vývoj malého štěněte, pak jsou nezbytnou součástí jeho stravy speciální granule. Neváhejte a udělejte svému čtyřnohému miláčkovi radost.