Dovolená pod stanem plná pohodlí. Na co nesmíte zapomenout?

Ne každá dovolená se musí odehrávat v drahém hotelu. Stejně dobře si užijete také dovolenou pod stanem v kempu. Okolní příroda vás bude inspirovat k výletům a pohybu. Důležité ale je, abyste nezapomněli žádný prvek, který vám čas strávený v přírodě může hodně usnadnit. A nebojte se vyrazit i s dětmi. Rozhodně to pro ně bude obrovský zážitek.

Dovolená v přírodě bez stresu

Pod stan se nehodí příliš mnoho věcí. Pamatujte proto na minimalismus při balení. Vezměte si jen klíčové věci a vše nadbytečné nechte doma. Sestavte si před balením seznam a ujistěte se, že je blízko kempu obchod s potravinami. Díky tomu budete moci nakoupit hodně věcí až na místě.

Pozorujte s dětmi noční přírodu

Na stanovená s malými dětmi se musíte dobře připravit. Budete potřebovat nejen kvalitní spacák a hračky, ale také pleny, dětský bazének a další věci. Pro pozorování noční přírody s většími dětmi nezapomeňte vhodné vybavení. Nová termokamera vám hodně pomůže. Pro děti si přepravte hlavně:

  • teplé a pohodlné spacáky,
  • kvalitní jídlo,
  • hračky a společenské hry,
  • program na celý den a místo na odpočinek.

Čím menší máte děti, tím více věcí s sebou potřebujete. Musíte se zamyslet hlavně nad tím, co potřebují konkrétně vaše děti. A k tomu přidejte něco navíc. Lehká termovize Hikmicro bude ideální na noční pozorování. Uvidíte s ní nejen zvířata, ale také ostatní lidi ve vašem okolí.

Jaké jídlo se hodí pod stan?

Vaření u stanu má omezené možnosti. Nemusíte jíst ale jen polévky z pytlíku a konzervy. Připravit si můžete různá jídla do jednoho hrnce z těstovin nebo rýže. Soustřeďte se na trvanlivé potraviny, které nemusí být v lednici. A k tomu přidejte ovoce a zeleninu, které můžete pravidelně kupovat po malých porcích. Tak budete mít vždy vynikající jídlo i pod stanem.

Šikovný pomocník do kempu

Chcete mít ve stanu skutečně pohodlí? Použijte pěnové puzzle z dětského pokoje. Hned se vám bude spát mnohem lépe. Využít můžete také skládací nádobí nebo speciální campingové sady, které složíte do velmi malých rozměrů. Při kempování se vám ale budou rozhodně hodit.