Audioknihy jsou to pravé na cestování

Léto je na cestě a pro mnohé z nás to znamená, že zalezeme do auta a vydáme se na dlouhou cestu k dosažení cíle a to letní dovolené. A co je lepší rozptýlení z nekonečné rovné dálnice, než audioknihy? Každý, kdo někdy trčel v autě po dobu desítek  hodin pouze s rádiem a případě s neposednými dětmi. A právě audioknihy nemusí být jen pro vás, ale pro celou rodinu. Od malých capartů, přes manžela až po prarodiče. Kdo by nechtěl nechat si předčítat příběhy, známé i neznámé. Mluvené příběhy přímo do uší

audiotāka

Poslech audioknih se pro nás může stát postupně závislostí. A to třeba i př nudných domácích pracech jako je vysávání, utírání prachu a nebo třeba při žehlení.

Velkou nabídku (3000 titulů) a aplikaci pro poslech zdarma pro mobilní telefony a tablety (iOS, Android, Windows) kdekoliv a kdykoliv nabízí Audiotéka.Nebo stahujte nahrávky v MP3 formátu z www.audioteka.cz. V Audiotéce najdete aktuální knižní bestsellery z beletrie pro dospělé, pohádky pro děti, odborné publikace pro sebevzdělávání i audio verze oblíbených časopisů, vše načtené populárními českými herci. Všechny zakoupené audioknihy Vám trvale a bezpečně ukládáme do virtuální online Poličky, díky které máte audioknihy vždy po ruce, ať jste kdekoliv a používáte jakékoliv zařízení. Čtěte ušima s Audiotékou!

Tipy na letní audioknihy, trochu odreagování a vzdělání

Biomanželka

načetl Radek Valenta, napsal Michal Viewegh

Audiokniha Biomanželka
Audiokniha Biomanželka

Dula je zprvu jen průvodkyní manželčiným těhotenstvím a porodem. Svou rodičku však neopouští ani poté, takže následujících sedm let s Hedvikou a jejím manželem bydlí — to je výchozí situace humoristického románu nejpopulárnějšího českého spisovatele.

Negramotný rodič

načetla Ivana Milbachová, napsala Lucie Königová

Audiokniha (Ne)gramotný rodič
Audiokniha (Ne)gramotný rodič

Jak se stát spokojeným rodičem se spokojenými a šťastnými dětmi. Jednoduše – začněte u sebe! Jakmile se Vám podaří najít harmonii ve Vašem osobním i pracovním životě, budete spokojení a vyrovnaní, Vaše nastavení se promítne do vztahu s Vašimi dětmi a jejich výchova se pro Vás stane radostí! Co by měl znát každý rodič a jak vytvoři harmonický domov.

Na zabití

načetli Kristýna Kociánová, Kateřina Janečková, Martin Stránský, Petr Gelnar a napsa Peter Swanson

Audiokniha na Zabití
Audiokniha na Zabití

Napínavý psychologický thriller s různí vypravěči a děj je plný zápletek.   Jak nahromaděný vztek a rozhovor s neznámou rozehraje hru, prohozené slovo je jako nahozená rukavice … Čtyři hlavní hrdinové, poutavý příběh plný avantýr, peníze, vražda? Všechno naleznete v audioknize Na zabití. Vždy, když už naprosto přesně víte, jak to bude dál, je to jinak.

Více audioknih naleznete na www.audioteka.cz.