Znáte produkty, které mohou zlepšit celkové zdraví vašeho organismu?

Většina přírodních preparátů, doplňků stravy a alternativní medicíny celkově, je založena na principu celkového zlepšení stavu vašeho organismu. Hovoříme o takzvané celostní medicíně neboli medicíně těla. Existuje ale také řada konkrétních přípravků, které se snaží zaměřit na specifický problém, který nám může způsobovat zdravotní komplikace. Pojďme se na některé z těchto preparátů podívat.

Pro lepší zrak

Co je charakteristické pro severské země? Zejména je to život v souladu s přírodou. Snaha šetrně využívat její zdroje a těšit se z jejich blahodárných účinků. Je to Švédsko, odkud pocházejí doplňky na zlepšení zraku, jejichž hlavní složkou jsou borůvky. Právě borůvky se ve Švédsku už po staletí těší velké oblibě, nejen pro svou skvělou chuť, ale rovněž pro sílu přírody, kterou nám dávají. Přípravky založené na bázi borůvek vám mohou pomoci:

  • Udržet dobrý zrak
  • Zajistit dobrou vitalitu očí

Reparáty z borůvek jsou doplněny také o další složky, jako je třeba světlík lékařský, lutein nebo vitamín A a zinek. Všechny tyto složky jsou známé tím, že mají blahodárný vliv právě na náš zrak. Však ostatně třeba zdrojem takového vitamínu A je například mrkev, a ta bývá také často doporučována na zlepšení zraku.

Optimální hladina cukru

Cukr je velmi důležitou složkou našeho organismu. Cukr je zdrojem energie a nemohli bychom bez něj existovat. Cukru však můžeme mít nejen málo, ale také hodně a může nám dokonce způsobovat problémy, a to třeba s tělesnou hmotností. Vše závisí často od různých onemocnění našeho organismu, poruchy metabolismu cukrů a podobně. Proto je tady další doplněk, který může v tomto ohledu pomoci, a který udrží hladinu cukru v krvi, kromě toho je bez laktózy, bez lepku a zcela veganský. Hlavní složkou je zde moruše bílá a díky funkci snižování absorpce cukrů může aktivně pomáhat kontrole tělesné hmotnosti.

Zdroj obrázku:
photopixel / Shutterstock.com