Znáte broker pool? Lepší finanční služby vám přinesou vyšší provize

Pokud vás odjakživa lákala oblast finančnictví, možná jste se i vy rozhodli stát finančními poradci. V dnešní době však je finančních poradců velká spousta, a tak je pro klienty často problém, zvolit toho pravého. Pokud chcete být právě vy tím finančním poradcem, kterého si klient s radostí vybere, musíte k tomu nabízet odpovídající služby. To nicméně znamená, dostat se ze spárů klasické poradenské společnosti fungující na principu multilevel marketingu.

Řešením je broker pool

Že nevíte, co to je? Je to v zásadě velmi jednoduché. V podstatě se jedná o servisní společnost, která vám poskytne určité zázemí, ale zároveň vám nabídne svobodu. Jednak svobodu podnikání, ale hlavně svobodu v tom, jaké budete chtít svým klientům nabízet finanční služby. Nejste tak ničím svázáni, nemusíte nabízet to, co po vás chce někdo jiný, ale jen takové finanční produkty, které považujete skutečně za dobré. To samozřejmě přispívá k budování lepšího vztahu s vašimi klienty, protože nebudou mít pocit, že se jim snažíte jen něco vnutit, ale že zkrátka víte, co děláte. V konečném důsledku to znamená:

  • Vyšší provize pro vás
  • Výhodnější podmínky pro vaše klienty

Pokud se navíc obrátíte na kvalitní broker pool, k lepším provizím se dostanete i díky nadstandardním vztahům s institucemi poskytujícími finanční služby. Nejsilnější broker pool v Česku vás nebude nijak omezovat ve vašem podnikání, ale jako servisní společnost dohlédne na to, aby vše bylo v souladu s platnými regulacemi a zákony. Získáte tak silného partnera, který vás podrží přesně tam, kde to potřebujete, přičemž to, jak budete chtít vést své podnikání ve finančním poradenství už nechá zcela na vás.

Stále váháte?

Na rozdíl od multilevelu vychovává broker pool samostatné finanční poradce, kteří věří službám, jež poskytují, věří vlastním schopnostem a dělají svou práci rádi. Brokerpoolový model je vaší cestou ke svobodnému podnikání a je budoucností kvalitních finančních služeb.