Vyrazte do srdce Nízkých Tater. Moderní Treehouses vás nadchnou

Letní dovolená láká k tomu, abyste se vypravili do přírody a konečně si trochu odpočinuli od ruchu města. Letos bychom vám doporučili třeba přenádherné Slovensko, které je rájem pro každého, kdo mám rád divokou přírodu, krásné výhledy, ale také si chce pořádně odpočinout. I když bývají nejlákavější destinací Vysoké Tatry, my doporučujeme vyrazit více na západ, do oblasti Liptov, která nabízí vyžití pro každého turistu. Z Česka to navíc není daleko, takže i s malými dětmi se tato cesta dá snadno zvládnout. Na co tedy ještě čekáte? Nechte se inspirovat a rezervujte si svou dovolenou snů ještě dnes.

Unikátní ubytování v srdci přírody

A nejde jen o to, kam tam můžete jít a co můžete navštívit. Především máte možnost užít si unikátní možnost ubytování doslova uprostřed panenské přírody. Apartmány Treehouses Liptov na první pohled zaujmou svým neotřelým architektonickým řešením, ale také tím, že jsou umístěny doslova uprostřed lesa. Ráno se tedy můžete probouzet s výhledem na bohatou zeleň stromů, ale stále to máte kousek do hlavního komplexu, kde si můžete dopřát třeba výborné jídlo nebo relaxační wellness. Moderní apartmány s prosklenými plochami využívají svou netradiční architekturu pro zvýraznění propojení s přírodou. Vše je navíc komfortně a moderně vybaveno, takže na nedostatek pohodlí si rozhodně nebudete moci stěžovat.

Místo odpočinku i zážitků

Oblast nabízí skutečně značné množství aktivit. Zejména v okolí najdete bohaté možnosti pro vyznavače nejrůznějších sportů. Během zimy se zde dá skvěle zalyžovat, ale i během léta je aktivit spousta. Pobyt v hotelu Liptov ocení milovníci turistiky, ale také cyklisté. Je zde spousta skvělých a udržovaných tras a terén je uzpůsoben i pro méně zkušené jezdce. Vynechat byste určitě neměli ani známé jeskyně, které mají neopakovatelnou atmosféru.