Vyrážíte na ples? Nezapomeňte na tyto šperky

Plesová sezona je v plném proudu a možná se na některou akci chystáte i vy. Samozřejmostí u každého plesu je dress code. Správné oblečení je zkrátka nezbytností. U žen k němu patří stoprocentně také elegantní šperky. Vybírat si lze ze spousty různých variací, přičemž nejoblíbenější jsou stále náušnice. Jestli aktuálně o nějakých špercích uvažujete, jste na správném místě. V následujících řádcích se na některé z nich zaměříme mnohem podrobněji. Soustředit se budeme jak na náušnice, náramky, náhrdelníky a v neposlední řadě prsteny.

Náušnice mnoha tvarů i barev

Jak již bylo řečeno, náušnice se řadí mezi nejoblíbenější šperky. Vybírat je lze jak v extravagantní podobě, tak i méně nápadné. Velmi oblíbené jsou zejména větší kruhy. Ty se většinou vyrábí ze stříbra a vypadají moc hezky. Vsadit lze ale i na zdánlivě nenápadné pecky, které zdobí uši jen minimálně, leč velmi vkusně. Tady už není potíž vybrat i takové, které v sobě mají zabudovaný menší diamant či jiný drahý kámen. Hodně oblíbené jsou také náušnice z bílého zlata. To na první pohled nebudí dojem extrémního luxusu, jako je tomu v případě standardního zlata.   

Stylové náramky

Hodláte-li vybírat spíše méně ortodoxní šperky, nemějte strach ani z náramků. Vzhledově váš outfit jednoznačně oživí. Jaké konkrétní varianty vybírat? Třeba náramky Pandora. Ty jsou charakteristické tím, že se na ně věší značkové Pandora přívěsky. Vybírat je můžete v mnoha variacích. Hezká jsou kupříkladu srdce, případně Disney motivy. Záleží na konkrétní nositelce takovýchto přívěšků a jejím vkusu. Především motiv Minnie vypadá na mladší ženě poměrně vkusně. Nejde o žádnou infantilní záležitost.

Luxusní náhrdelníky

Zaujmout na plesu dokážete bezesporu také luxusním náhrdelníkem. Stačí si jen vzít krásné šaty s poněkud větším výstřihem a krása konkrétního modelu dokonale vynikne! A jaké motivy jsou nejznámější? Tak třeba klasické hvězdičky. Může jich být klidně hned několik, případně jen jedna větší zavěšená na samotném náhrdelníku. Hodně zajímavě působí i pouze jemné náhrdelníky bez jakýchkoli závěsných symbolů. Takové egyptské znázornění slunce nebo oka také stojí za to. Všechno se odvíjí hlavně od konkrétního vkusu ženy a samozřejmě šatů, k nimž by měl náhrdelník dokonale ladit.   

Nenápadné i extravagantní prsteny

Ráda byste zaujala už jenom tím, že ukážete ruce? Pokud ano, není problém pořídit si nějaký elegantní prstýnek. Mnohdy postačí jenom obyčejné jemné kroužky, které nejsou nijak nápadné, ale na ruce jistě zaujmou. Dobrou volbou jsou prsteny z bílého zlata mající vyryté na pohledové části nějaké emblémy. Podívat se na jakékoli šperky můžete v eshopu společnosti Brandfield.