Víte, jak vymyslet pohodlné posezení třeba na terase? Dáme vám tip!

Jistě to znáte. Přijde návštěva na letní grilování, máte zásoby jídla, pití, máte krásnou terasu. Na ní máte nábytek, který je v duchu dnešní doby zpravidla z přírodních materiálů nebo aspoň jejich designových napodobenin. Může být proutěný, částečně kovový v mnoha zajímavých moderních designech. Nicméně je poměrně nepohodlný na dlouhé sezení. Člověk zkrátka musí sedět na něčem měkkém, jinak se po čase začne ošívat. Jak tedy zajistit sobě i návštěvě příjemné posezení?

Pohodlné posezení na terase

Zapomeňte na nějaké provizorní neforemné přehozy. Aby se vám i návštěvě dobře sedělo, můžete to vyřešit molitanem na míru. Jednoduše si stačí objednat nové molitanové desky dle vašich potřeb. Pro váš nábytek si můžete snadno zvolit potřebné:

  • Rozměry
  • Tloušťku
  • Tuhost

To se pak stane základem pro výrobu pohodlného sedáku či opěradla. Na terasu bychom třeba volili spíše nižší tloušťku a vyšší tuhost. Rozměry samozřejmě musejí být dle rozměrů vašeho nábytku, aby se vše pohodlně vešlo. Proto důkladně měřte.

Kvalitní a odolný potah nesmí chybět

Samozřejmě si nemůžete sednout přímo na molitan, proto je potřeba vymyslet také vhodný odolný potah. Jedním z obvyklých materiálů pro takové situace je koženka metráž. Ta je opět samozřejmě na míru dle vašich potřeb. Je také snadno udržovatelná a má vysokou odolnost proti oděrům. Na návštěvy pro grilovací party je tak naprosto ideální volbou. Vybírat si lze z moha barev a provedení, které padnou k vašemu nábytku i designovému řešení terasy. Lze vybírat matné povrchy nebo hedvábný jemný lesk.

Nemusíte se do výroby pustit samozřejmě sami. Můžete využit čalounických služeb renomovaných firem, které vyrobí sedáky a další části přesně dle vašich představ. Vy už si budete užívat jen luxusního vzhledu, vysokého komfortu a pohodlí. Garantujeme vám, že k posezení na vaší terase se příště návštěva dlouho přemlouvat nenechá.