Vířivka u vás doma? Možnost užívat si a relaxovat kdykoliv

Toužíte po tom užít si dokonalé relaxace u vás doma? V takovém případě je pro vás naprosto ideální pořízení vířivé vany. Vířivka už opravdu nemusí být pouze záležitostí wellness center, ale můžete si relaxaci dopřát také v pohodlí vašeho domova. Pojďme se společně v našem článku podívat na to, jaké typy vířivek jsou dnes oblíbené a na co byste se měli při výběru optimální vířivky zaměřit.

Při výběru vířivky zohledněte její využití

Velkou předností každé vířivky jsou samozřejmě masážní trysky, které zajistí dokonalý odpočinek vašemu tělu. Užijete si jej jak po náročném sportovním výkonu, tak třeba po celém dni prosezeném v zaměstnání. V každém případě vám vířivka přinese tolik vytoužené uvolnění. Velmi populární jsou v dnešní době oblíbené akrylátové vířivky, které jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu. Výrobci na ně poskytují velmi dlouhé záruky, což vám dává dostatečnou garanci trvanlivosti výrobků. Vybírat si samozřejmě můžete také modely z nejrůznějších cenových kategorií, kde mohou být rozdíly například v:

  • Počtu masážních trysek
  • Celkových rozměrech

Ekonomické vířivky jsou zpravidla určeny do počtu 4 osob, přičemž pro větší počet osob musíte už pochopitelně počítat s vyšší cenou. Ekonomické řady také mají menší počet masážních trysek, ale zato cena je velmi příjemná a relaxace pro běžné použití naprosto dostatečná. Čím více se rozhodnete připlatit, tím samozřejmě můžete očekávat větší komfort a rozšířené funkce.

Vlastnosti moderních vířivek

Při výběru vířivky je velmi důležité dbát také na její provozní vlastnosti, aby vám dlouho vydržela a její provoz byl ekonomický a hygienický. Právě tyto vlastnosti nabízejí například vířivky SunSpa, které mají velmi bytelnou laminátovou strukturu skeletu s dlouhou zárukou a zároveň nabízejí ekonomický provoz díky velmi efektivní izolaci. Optimálních hygienických podmínek je dosaženo díky systému využití aktivního kyslíku, který snižuje nutnost využívání chemických prostředků na čištění vody.