Uchovejte si vzpomínky na společnou dovolenou s pomocí vlastní fotoknihy

Přemýšlíte, jak strávit zimní večery? Celou knihovnu již máte přečtenou a v televizi nic nedávají? Vytvořte si vlastní fotoknihu ze své letní dovolené. Připomenete si tím příjemně strávené chvíle s rodinou a na okamžik se přenesete do léta. Vlastní fotokniha má celou řadu výhod a pokud se rozhodnete si sestrojit vlastní, nebudete svého rozhodnutí rozhodně litovat. Jak na to?

Zvolte si nejprve formát

Než vám do schránky přistane vaše unikátní fotokniha, budete muset nejprve udělat několik rozhodnutí. Prvním z nich je vybrat formát, který bude vaše fotokniha mít. Na výběr máte ze dvou základních velikostí. Zvítězí u vás malá a praktická fotokniha A5 nebo dáváte přednost obrovským rozměrům a zvolíte formát A4? U obou variant můžete zvolit, zda bude výsledná kniha s fotografiemi orientovaná na výšku nebo na šířku.

Množství fotek na přání

Po volbě formátu knihy přichází ta těžší část. Ta se skládá z probírání všech vašich fotek z letních prázdnin. Množství fotek, které nakonec zvolíte, není nijak omezeno. Můžete si totiž vybrat, zda bude mít vaše fotokniha z prázdnin 8 stran, 12 nebo 52. Vaše výsledná kniha s fotkami tak může připomínat kapesní diář nebo pořádnou bichli.

Přizpůsobte přebal obsahu

Poslední krok dodá celé knize fotek její tvář. Spočívá totiž v tom, že si musíte vybrat, jaký obrázek bude na přebalu fotoknihy. Jakmile se rozhodnete, již vám nic nebrání v nahrávání fotek a vytváření vaší fotoknihy z prázdnin.

Vytvoření fotoknihy, ve které budete mít uchované veškeré vzpomínky z vaší letní dovolené, je snadné a zábavné. Při vybírání fotek si totiž zavzpomínáte na prožité okamžiky a s pomocí knihy s fotografiemi si je uchováte navždy. Není to lepší než sledování televize nebo polehávání na gauči a nicnedělání?

Zdroj obrázku: Andrew Angelov / Shutterstock.com