Trendy za všech okolností! V šatech i těhotenských riflích

Šaty jsou jedním z nejoblíbenějších svršků v dámském šatníku. Zároveň jsou jeho neodmyslitelnou součástí. Jejich oblíbenost spočívá v tom, že dokáží krásně kopírovat naše ženské křivky. Vašim outfitům tak dodají smyslnost, šmrnc a styl. Šaty je samozřejmě třeba volit střízlivě s ohledem k vaší postavě. Jen tak docílíte požadovaného efektu. Jsou úžasné v tom, že mohou být variabilní a doslova každý kousek je originál. Vaše nápaditost se tak může promítnout do oblečení, které rozhodně nemusí působit tuctovým dojmem.

Dejte vyniknout své postavě

Se šaty si můžete opravdu hodně vyhrát. Na výběr máte mezi různými materiály a střihy. Zároveň je vhodné mít v šatníku sbírku módních kousků, které se hodí k různým příležitostem. Šaty vás totiž nenechají na holičkách v žádné společenské situaci. Můžete si je vzít do práce, můžete si je vzít na večírek. Elegantní dámské šaty určitě ocení i váš přítel či manžel při společné romantické večeři. Na šatech mohou být zajímavé různé doplňky, jako třeba knoflíky na rukávech, různé aplikace nebo zip v dekoltu. Populární jsou také šaty odhalující ramena a pokud na to máte postavu, můžete zvolit také svetrové šaty, kterými více poodhalíte vaše nohy, vezmete-li si je samostatně. Svetrové šaty si kromě toho můžete obléci jako:

  • Dlouhý svetr
  • Tuniku

Nejsou tedy jen pro ty odvážnější a budete s nimi trendy a šik v různých variacích. Když mluvíme o odvaze, je potřeba vždy znát míru. Mnoho odhalí také minišaty populární mezi mladými dívkami, ale nikdy by neměly odhalit více, než chceme. Pozor je potřeba si dávat také na spodní prádlo. Řada šatů je mírně průhledných, proto je pod ně ideální spodní prádlo tělové barvy.

Radostné chvíle života

Dobře se nemusíme cítit jenom tehdy, když nám padnou krásné šaty na naši štíhlou postavu. Radostné chvilky zažíváme také v období těhotenství. Tomu je ale potřeba přizpůsobit také oblečení. Spíše než šaty, nám pak mohou přijít vhod třeba pohodlné těhotenské rifle. Jejich výhodou je schopnost přizpůsobit se v oblasti pasu. Díky tomu nemusíte ztratit nic ze svého stylu ani když se chystá na svět nový život.