Tipy na dárky pro muže

Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky a vy si lámete hlavu nad vhodným dárkem? Chtěla byste mu darovat něco výjimečného, ale zároveň decentního, co by mohl mít neustále u sebe? Vhodným řešením může být vkusný šperk, který vystihne styl vašeho drahého a zároveň mu umožní mít vás ve své blízkosti – byť jen prostřednictvím dárku. Jak ale vybrat ten pravý?

Prsten nemusí zdobit jen ženské ruce

Mezi lidmi se traduje představa, že prsteny patří spíše na ženské ruce. Což je ale škoda, pěkný prsten se může stát vítaným doplňkem i kteréhokoli muže. Pánské prsteny jsou robustnější a dominantnější nežli ty určené pro ženy a na ruce tak okamžitě vyniknou. Vyrábí se hned z několika materiálů, mezi něž patří nejen klasika v podobě oceli, ale i titan nebo méně známý wolfram. Velice oblíbené jsou jednoduché kroužky, kde není design narušen zdobením, muži však jistě ocení i tzv. pečetní prsten se zdobným rytím nebo hrubým desénem po stranách. Při výběru prstenu pro vašeho partnera proto berte v potaz, jaký design mu bude vyhovovat – zda jednoduchost nebo nápaditost. Oboje má své kouzlo.

Náramek, který i beze slov vyjádří styl

Náramek na pánském zápěstí dokáže upoutat ženskou pozornost. Navíc i beze slov vyjádří styl dotyčného, a proto i pánský náramek může být vhodným dárkem pro vašeho partnera. Vybírat můžete z mnoha provedení, stylů i materiálů. Velice pěkně vypadají nejen kožené náramky, ale i jejich koženkové imitace. I kousky ze dřeva nebo kombinující dřevo a přírodní kámen působí elegantním dojme, Pokud váš muž nepreferuje přírodní materiál, vsaďte na náramek vyrobený z nerezové oceli či pevného provázku.

Vybírejte pečlivě

Ať už se svého milého rozhodnete potěšit drobným prstenem, decentním náramkem nebo kterýmkoli jiným doplňkem, kterým mohou být i krásné hodinky, dejte si s výběrem záležet. Požadujte kvalitu, prvotřídní materiál a pečlivé zpracování. Dárek pro partnera vybírejte na stránkám Trendhim, které nabízí širokou škálu vkusných šperků a stylových doplňků pro muže. Určitě zde najdete to pravé ořechové.