Stylové sandálky a polobotky. Ani u vás nesmějí chybět

Vybavte se na jaro i léto a nezapomeňte na roztomilé dámské sandálky. S těmi lze vyrazit kamkoliv, kde uvítáte otevřenou obuv. Přece jen, v horkých dnech nožky volnost ocení. A budete-li potřebovat více komfortu při chůzi nebo se udělá horší počasí, sáhněte po polobotkách. Ty unosíte nejen na jaře a v létě, ale i na podzim. Jaké jsou aktuální trendy?

Oživení vašich letních outfitů

Sandálky jsou tady od toho, abychom se usmívali. Tato obuv je veselá a návrháři to moc dobře vědí. Proto nabízejí rozličné styly s různým zapínáním a divoká barevná provedení. Populární jsou dámské sandále s jednoduchým zapínáním na tenký řemínek, do kterých vklouznete opravdu snadno. Pro opravdu teplé dny se hodí otevřená špička i pata. Oblíbené je provedení na hrubém vysokém podpatku. Opravdu trendy je ale klínový podpatek, který úžasně padne k lehkým letním outfitům a o nic pozadu nejsou ani sandálky na platformě. Máte hravou náladu? Naším tipem je:

  • Zavazování na šněrování
  • Prvky výrazného barevného zdobení

Polobotky jsou tady pro každý den

Můžete je totiž nosit opravdu každý den a překonají snad všechny módní trendy. Hodí se prakticky ke každému outfitu. Jsou pohodlné, a přitom v nich budete vypadat elegantně. Stylové dámské polobotky jsou k dispozici v mnoha provedeních a variantách. Lze vsadit na neutrální design, který nikde neurazí, ale můžete se pustit také do populárního metalického lesku nebo třásní a dopřát si potřebnou dávku stylu.

Hodně trendy je ale výrazná ozdobná mašle. Dá se říci, že je to absolutní must have aktuální sezóny a ve vašem botníku nesmí aspoň jeden pár chybět. Nápaditější z vás ocení extravagantní zdobení lesklými „květy“, které vypadá úchvatně v kombinaci s již zmiňovanými metalickými prvky. Působivé jsou také cvoky a možná vás zaujme i široký výběr v moderně střižených aplikacích s nápisy.