Společník do postele i na cesty, se kterým už vás pocit osamění nikdy nepřekvapí

Řeč nebude o ničem jiném než o věrném a spolehlivém milenci. O milenci, který vás nikdy nenechá ve štychu kvůli práci, ani kvůli manželce. Přesto i on vás uspokojí pouze v případě, že si vyberete toho pravého. Ano, hádáte dobře. Řeč bude o vibrátoru a o tom, jak najít takový, který vás spolehlivě uspokojí za všech okolností.

Vibrátor nemusí sloužit pouze k masturbaci…

Otázka, co chceme od vibrátoru, vypadá na první pohled tak trochu „na hlavu“. Jak se však můžete dočíst například na Sexshopíku, vibrátor může sloužit od zmíněné masturbace, přes úplně nevinné masáže až po všelijaké erotické hrátky.

Vibrátor pro páry může být dokonce velmi příjemným zpestřením samotného sexuálního aktu i pro vaši drahou polovičku.

Přesto se dnes podíváme především na vibrátor jako pomůcku ženské masturbace.

Masážní hlavice Padesát odstínů svobody Awash with Sensation

Vibrátor na klitoris – womanizer i „králíček“

Klitoris je asi nejcitlivější místo ženského těla. A nabídka vibrátorů se tomu velmi rychle přizpůsobila. Na podivné, přerostlé, plastové penisy už dnes v sexshopech příliš nenarazíte. Vystřídaly je totiž hračky mnohem sofistikovanější, které se dovedou dokonale přizpůsobit ženskému tělu a jejich potřebám. A to nejen anatomickým a sexuálním, ale i těm estetickým.

Proto dneska snadno najdete vibrátor navržený přímo k dráždění bodu G či klitorisu. Nebo v ideálním případě obou místeček najednou.

Nejzajímavější možností vibrátoru pro ženy, které dosahují orgasmu především prostřednictvím dráždění klitorisu, je podtlakový vibrátor neboli womanizer. Pro jeho použití není ani potřeba lubrikační gel, protože funguje bezkontaktně. Jemně nasaje váš klitoris a postupně ho dráždí až k vyvrcholení. Nevýhodou těchto vibrátorů může být příliš intenzivní pocit, který ne každá žena snáší zrovna nejlépe. 

Další možností pro ženy, které milují dráždění klitorisu, je vibrátor „dva v jednom“. Ten má ve spodní části výstupek určený právě k stimulaci tohoto vysoce vzrušivého místečka, podle jeho tvaru se často nazývá po zvířátkách, setkat se tak můžete například s vibrátorem králíčkem, delfínkem i dalšími.

Stimulátor na klitoris Padesát odstínů svobody Sweet Release

G-Bod a správná velikost i materiál

Vibrátorů je nekonečné množství – a to i jejich typů, materiálů, velikostí… Velmi oblíbené jsou například vibrátory na G-Bod, ale například také na masáž bradavek.

Pokud si chcete být volbou skutečně jistí, přečtěte si velmi obsáhlý manuál od Sexhopíku na téma, jak vybrat ten nejlepší vibrátor.