Jak si provonět svůj domov – inspirace pro aromaterapii

Obklopte se vůněmi. Doma, v autě i na svém těle. Kromě pohlcení různých nechtěných pachů vytvoří vůně vašemu domovu specifickou atmosféru a pomůže vám uvolnit se.

Existuje mnoho možností, jak svůj domov naplnit vůní, avšak živé květiny ze zahrady nemůžeme mít celý rok, a tak jsme odkázáni na různá umělá řešení, ať už v podobě svíček, vonných tyčinek či rozprašovačů. Skvělou možností jsou bytové parfémy v podobě ratanových aroma difuzérů – vonné oleje vzlínají ratanovými stébly a příjemně nevtíravě se vznášejí v celém bytě. Pokud však jde o dočasný pach v bytě, poslouží rozprašovač jako příjemné a rychlé řešení.

Už jsou dávno pryč ty časy, kdy nejoblíbenější vůní do auta byly známé visící „stromky“. Dnes už se i vůním do auta věnuje patřičná pozornost a můžete si vybrat skutečně z velkého množství atraktivních vůní. Vyzkoušejte například luxusní autoparfémy značky Santini, které jsou známé svou dlouhou výdrží. Najdete zde svěží i květinové luxusní vůně, vše dle vašeho osobního vkusu.

A pokud se potřebujete přichystat na večer, nesmíme zapomenout na to, že anglický výrobce Santini myslí na všechno a jeho hlavní náplní práce je produkce kvalitních parfémů pro dámy i pro pány a také luxusní tělové a pleťové kosmetiky. Můžete si tak na jednom místě vybrat voňavý relax do koupele v podobě levandulové koupelové pěny nebo sprchový gel či tělové mléko s jemnou vůní aloe vera, které rozmazlí vaši pokožku. Po očistě si dopřejte oblíbenou vůni z nabídky dámských parfémů, které si můžete zakoupit i v mini baleních jako testery a najít tak tu správnou vůni právě pro sebe. Dopřejte si parfém, se kterým budete rozhodně vonět všem mužům, kteří kolem vás projdou! Nebo dopřejte dárek svému mužskému protějšku k svátku či pod vánoční stromeček.