Jak prodloužit penis? Srovnání jednotlivých metod

Je mnoho mužů, kteří si myslí, že mají malý penis, i když opak je pravdou. Potom jsou tací, u kterých problém s velikostí skutečně existuje. Obě tyto skupiny pochopitelně aktivně vyhledávají možnosti zvětšení penisu. Jaké jsou a jak je to s jejich celkovým efektem? Společně se podíváme na konkrétní porovnání jednotlivých možností.

Tablety

První možnost je spojena s cestou, která bude založena na konzumaci tablet, které by měly zajistit samotné zvětšení. Pokud něco takového hledáte, doporučíme Xtrasize, což je produkt, který patří mezi nejoblíbenější. Zaujme nejenom jeho přírodní složení, ale také existence mnoha účinných látek, jako třeba:

  • Horny Goat,
  • Saw Palmeto,
  • Polipodium Vulgare.

Když se podíváme na výhody, je zřejmé, že jde především o jednoduchost. Stačí si vzít tabletu a o nic více se nestarat. A na čem je dané zvětšení založeno? Na dlouhodobém působení tlaku.

Cviky

Druhá možnost spočívá v aplikaci různých cviků na zvětšení penisu. I zde hraje hlavní roli prokrvení a tlak, a vše je ještě umocňováno správnými pohyby rukou. Když se je naučíte, jde o celkem dobrou a efektivní metodu, jak dosáhnou toho, že se penis bude zvětšovat. Samozřejmě roli hraje hlavně pravidelnost opakování – čím více, tím lépe. Rázem se dostáváme k jedné drobné nevýhodě, protože jsou místa, kde takto cvičit jednoduše nejde. Jde o metodu, kterou lze aplikovat jenom doma.

Extendery

Jasný hit posledních let. O co se jedná? Jde o speciální mechanismy, které se nasazují na penis. Vlivem jejich působení dochází k tomu, že se může prodlužovat, stejně jako může zvětšit svůj průměr, ale může se také vyrovnat i případné zakřivení. Velkým pozitivem je to, že jsou konstruovány tak, aby je bylo možné nosit celý den. Potěší i svou celkovou pohodlností nošení, ale pokud jde o hlavní negativum, často si za ně musíte připlatit.