Proč byste měli do svého jídelníčku zahrnout doplňky stravy v lipozomální formě?

Doplňky stravy jsou skvělým způsobem, jak svému tělu dodat chybějící látky a minerály. Jenomže, víte, v jaké formě jsou tyto doplňky nejúčinnější a mají pro vaše tělo největší přínos? Pokud jste ještě nikdy neslyšeli pojem lipozomální výživové doplňky, je načase se o nich něco dozvědět. Dovolte, abychom vám je představili.

Co jsou lipozomální výživové doplňky?

Lipozomální výživové doplňky jsou kvalitní doplňky stravy, které mají výbornou vstřebatelnost, a tím pádem i prokázaný účinek. Ověřeným výrobcem, který zároveň nabízí i cenově dostupné produkty je firma Pure rituals. Zamilujete si ji nejenom kvůli pestré nabídce výrobků, ale jejich výrobky vás zaujmou i svým designem.

Vitamín C a další praktické doplňky

Mezi doplňky stravy, které se dají pořídit v lipozomální formě patří například kolagen, magnézium, vitamíny D3, K2, B9, B12, železo a spousta dalších. Nejoblíbenějším z vitamínů je lipozomální vitamín C tekutý. Dávkování tekutých doplňků stravy je snadné a jejich výhodou je, že nemají žádnou chuť. Jednoduše se rozmíchají v nápoji. U některých se doporučuje užívat je dvakrát denně, některé stačí i jednou.

Vsaďte na kolagen

Ženy si oblíbily užívání kolagenu. Zejména s přibývajícím věkem je jeho nedostatek patrný a není vůbec od věci zařadit ho do svého každodenního života. Nejlepší kolagen na pleť, zuby, klouby, vlasy i nehty je ten v tekuté formě. Stačí si každé ráno přidat lžičku do sklenice s vodou nebo džusem a vypít. Výsledky jsou patrné na první pohled do několika dnů. Odezní bolest kloubů a pozitivní dopad bude mít užívání kolagenu i na pleť, nehty a vlasy.

Nebraňte se užívání doplňků stravy a zjednodušte si s jejich pomocí život. Bude vám lépe, budete zdravější a předejdete tím vzniku nemocí a případných operací.

Zdroj obrázku: Kotin / Shutterstock.com