Přírodní kosmetika v salonu krásy

Jste zastáncem přírodní kosmetiky? Její používání se u žen, ale i u mužů stává stále populárnější. Pokud máte s přírodní kosmetikou skvělé zkušenosti, ale potřebujete i ruce odborníků při čištění pleti, můžete bojovat s otázkou, kam na kosmetiku. Dobrá zpráva, existují už i salony krásy, které se zaměřují právě na práci s přírodní kosmetikou.

Kosmetika Praha

Hledáte kosmetický salon Praha, který preferuje přírodní kosmetiku? Vaše požadavky splní salon Aeditus, který sídlí v Praze 3 a přírodní kosmetiku používá od svých úplných začátků v roce 2000. Zatímco v začátcích bylo pro majitele salonu těžké najít jakoukoli přírodní kosmetiku, a proto se ji snažili připravovat zcela sami na základě svého vzdělání a poznatků, dnes je na trhu již mnoho značek, které prodávají skutečně kvalitní certifikovanou přírodní kosmetiku. Taková kosmetika je dnes spojením pozitiv přírodních ingrediencí a vědeckých poznatků v laboratořích, díky kterým je možné vybrat to nejlepší z přírody a znásobit její sílu v konečném produktu. A právě na tyto značky se salon Aeditus zaměřuje a přináší je do svých prostor, aby poskytovaly zákazníkům účinnou, ale přitom šetrnou péči o pokožku obličeje a celého těla.

Lymfodrenáž Praha

Aeditus není jen kosmetický, ale především masážní salon. Provádí také rehabilitační procedury a lymfodrenáž. Ve všech případech jde o práci s co možná nejpřírodnějšími ingrediencemi, ať už jsou to medové, čokoládové nebo jiné masáže, relaxační masáže s přírodními oleji nebo aromaterapeutické procedury s esenciálními oleji.

Co je to vlastně lymfodrenáž? Mnozí ji mají ve své paměti zafixovanou jako luxusní proceduru na hubnutí. Není to pravda, přínosem lymfodrenáže má být hlavně posílení lymfatického systému, jeho znovunastartování a tím posílení schopnosti těla vylučovat odpadní látky. Kvalitně provedená lymfodrenáž přináší úlevu při otoku končetin, bolestivých uzlinách a mezi vnější projevy patří i zeštíhlení či odstranění celulitidy. To je však vedle zdravotních účinků lymfodrenáže až další v pořadí.