Připravte dětský pokoj na Halloween!

Udělejte svému dítku radost a připravte společně jeho pokojíček na Halloween! My vám poradíme, co by v každém dětském pokoji nemělo rozhodně chybět!

Strašidelná výzdoba

  • Příšerky z dýní

Vydlabávejte dýně. Je to základní dekorace pro Halloween! Do vyrobených strašidýlek vložte svíčky a večer místo lampičky nechte svítit strašidelné lampiony z dýně. Postarají se o jedinečnou atmosféru.

vydlabejte-dyne

  • Netopýři

Velmi rychlá a originální dekorace. Budete potřebovat černý papír, šablonku netopýra, kterou si vyrobte z bílého papíru, nůžky. Šablonu netopýra obkreslujte na černý papír a následně vystřihněte. Můžete lepit kdekoliv v pokoji a pokud jim přidáte špejli, můžete je zapíchnout i do květináče.

  • Strašidla

Budete potřebovat klasické vařečky nejrůznějších velikostí, bílé papírové ubrousky, špagát z lýka a černý papír. Papírový ubrousek omotejte kolem vařečky, pod hlavičkou udělejte mašličku z lýka a na závěr mu přilepte oči, vystřižené z černého papíru.

strasidlo-z-dyne

  • Hrůzostrašné povlečení

Udělejte dětem radost a obstarejte jim povlečení se strašidelnými motivy. Nezapomínejte, že postel je nejdůležitějším nábytkem v dětském pokoji.  Pokud se dítě budí během noci i jindy, pak je na čase podívat se po kvalitní matraci či příjemném ložním textilu. Špatný spánek dětí může být i z jiných důvodů, nejprve si s nimi promluvte a zjistěte možné příčiny.

Strašidelné mňamky

Děti budou nadšené, když budou mít ve svém pokoji něco dobrého a originálního na zakousnutí. Vaše chuťovky jistě ocení!

  • Halloweenské sušenky s pavoučkem

Sušenky, které pečete podle oblíbeného receptu, ozdobte například tmavou nebo bílou čokoládovou polevou ve tvaru pavoučků. Rychlé a originální!

  • Zombie párečky

Listové těsto nařezejte na tenké pásky. Párky postupně omotávejte listovým těstem, pokládejte na plech a nechte upéct. Po vytažení z trouby nechte chvíli vychladnout a můžete ještě například z tatarky a kmínu vytvořit oči.

Fantazii se meze nekladou, takže s chutí do toho!