Přesně měřící váha je základ každé laboratoře

Přesně měřící váhy nemají své místo pouze v kuchyni na vážení surovin potřebných k vaření, ale také na mnoha pracovištích. Setkáváme se s nimi například v obchodě, v laboratořích, v gastronomickém podniku, kde slouží třeba na vážení piva a v mnoha dalších odvětvích.

Analytická váha musí odvést svou práci pořádně

Analytická váha je vhodná do laboratorních zařízení. Je vhodná i pro to nejnáročnější vážení, kde každá nesrovnalost může způsobit problém. Na výběr je sice široké množství těchto analytických vah, ale osvědčené váhy Kern vám dají opravdovou jistotu. Výhodou je hlavně poměr kvalita a cena. Zde víte, že za své peníze dostanete skutečnou kvalitu, která vám bude sloužit po mnoho let. Vyrábějí se totiž hlavně s ohledem na zákazníka, který ji zakoupí.

Výhody analytické váhy

Tyto váhy mají široký záběr funkcí, bytelnou konstrukci, a ještě je na ně díky hezkému designu pěkný pohled. Nespornou výhodou je také jejich vysoká přesnost vážení, LCD displej, u těch výkonnějších je dokonce pro lepší manipulaci podsvícen. Vážící plošina je z nerez oceli a díky tomu je vysoce odolná proti zničení. Některé modely umožňují rovnou propojení analytické váhy s počítačem, ulehčí vám to práci s přepisováním dat.

Metrologická váha a její výhody

Mezi další oblíbené váhy patří metrologická váha. Přesné váhy t-scale jsou vhodné do obchodů menších, i větších, ale také do gastronomických kuchyní nebo bufetu. Vážící plošina i zde je z nerezové oceli. Majitelé vah ocení převodník jednotek hmotnosti, snadné tárování a nulovaní, či dobře čitelný displej. Díky vestavěnému akumulátoru ji můžete používat i na trzích ve stánku, ale lze ji mít stabilně napojenou na síťovém adaptéru.

Na všechny váhy profesionální a neprofesionální je záruka tak jako na každý jiný výrobek 2 roky. Prodejci těchto vah vám rádi poradí s jejím výběrem, aby odpovídal vašemu požadavku, a vy jste si koupili přesně to, co potřebujete.