Potíže s erekcí při sexu? Váš partner by to měl řešit včas!

Máte pocit, že už to není v posteli to, co to bývalo dříve? Třeba za tím mohou stát problémy s erekcí vašeho partnera. Muži si to neradi přiznávají, a tak to z nich někdy musíme vytáhnout, není-li to zřejmé na první pohled. Při potížích s erekcí totiž mohou být různé stupně postižení a nemusí to nutně znamenat, že k erekci vůbec nedojde. Jednoduše ale stačí, pokud erekce není úplná nebo pokud má muž velké problémy s tím erekce dosáhnout. V každém případě to však bude mít vliv na sexuální výkonnost.

K lékaři je potřeba zamířit, dokud je čas

První kroky při problémech s erekcí by měly rozhodně vést k lékaři. Většinou se k tomu však muži jen těžko odhodlají, a tak je vhodné jim trochu pomoci. Pokud se totiž potíže budou řešit včas, je větší šance na jejich úplné odstranění. Muži mívají problémy erekcí jednak ve vyšším věku, ale není výjimkou, že to postihne také mladší ročníky. Často za tím stojí špatná životospráva nebo nadměrná konzumace alkoholu a kouření cigaret. Proto je důležité zejména:

  • Změna životního stylu
  • Zdravější stravování

Abyste docílili zlepšení, není to jen o tom, že lékař stanoví diagnózu a nasadí vhodnou medikaci. Je potřeba tomu také trochu pomoci. Zejména je důležité změnit přístup k životu a stravovat se zdravěji. Se změnou životního stylu také souvisí to, abychom se zbytečně nestresovali, případně trochu zvolnili pracovní nasazení.

Je možná přírodní léčba?

Jak jsme již uvedli na předchozích řádcích, léčba erekce je komplexní otázkou. Zásadní je návštěva lékaře, je důležité upravit stávající návyky, ale také může váš partner zkusit léčbu doplňkovou, která spoléhá na přírodní medicínu. Je otázkou, zda zajistí okamžité zlepšení erekce, ale určitě neublíží. Může podpořit organismus k lepším sexuálním výkonům a mít vliv na potenci a sexuální apetit. Vždy však pamatujte, že se jedná o léčbu, která je pouze doplněním, nikoliv náhradou toho, co jsme si již řekli.

Zdroj obrázku:
closeupimages / Shutterstock.com