Podzimní víkend plný vášně

S podzimem značně ubývá letního dobrodružství, které lze díky teplým mezím venku provozovat. To však neznamená, že chladnější období musí být nudné. Je pravdou, že během podzimu a zimy by nám venku nejspíš umrznul zadek a nemá smysl riskovat nachlazení.

Avšak i doma se dají provozovat erotické hrátky. Rozhodně to neznamená, že byste měli nechat váš erotický život zevšednět. Může být stejně barevný, jako podzimní listí. Možností, jak si ozvláštnit sex s partnerem existuje nespočet. K tomu nepotřebujete mít ani příliš bujnou fantazii. Spíš se vyplatí erotické hrátky postupně střídat, aby vám brzy nezevšedněly. Velmi záleží na tom, jak jste zrovna naladěni. Někdy můžeme toužit po romantice, jindy naopak po něčem pikantním. Ke staré dobré klasice, která by neměla chybět v žádné výbavě, patří bezesporu vibrátor. Ty mohou být různé délky, šířky, tvaru i barvy. Stačí si jen vybrat s pestré nabídky. K vášnivě prožitému víkendu je však zapotřebí mnohem více, přesně o tom bude dnešní článek.

Společná sprcha

Sprcha je nejen příjemná pro tělo a ducha, ale je i skvělým prostředkem k milostné předehře. Dotýkání se navzájem, příjemná masáž a navíc, tvrdí se, že proud vody v ženském klíně dokáže učiněné zázraky. Pokud jste to ještě nezkoušeli, směle do toho.

Erotická masáž

Na tuto masáž budete potřebovat olej, který nabízí nejeden sexshop. Samozřejmě jste už pochopili, že se nejedná o stolní olej. Vůně a příchuť je osobní preferencí. Volit lze mezi kokosem, čokoládou či ovocem. Ideální je zvolit takový, který lze použít i jako lubrikační gel.

Anděl s ďáblem

Erotické hry umožňují stát se na chvíli někým jiným. Samozřejmě, že s tím musí oba partneři souhlasit. Můžete používat i vulgární slovíčka, která si předem domluvíte. Bez předešlé domluvy by takové dovádění mohlo skončit špatně. Zahrát si můžete na prakticky na cokoliv. Od nezbedné školačky, stopařky, svůdné pokojské až po nejstarší řemeslo a zákazníka. Fantazii se meze nekladou. Pokud použijete i kostýmy, bude vaše erotická hra skutečnější.