Podzim a zima tohoto roku se ponesou v šesti módních trendech

Blíží se podzim, a tak je nejvyšší čas nakoupit kousky, se kterými se budeme během tohoto období chlubit jak venku, tak i v kanceláři, v baru nebo třeba ve škole. Letošní podzim se neobejde bez šesti trendů, na které se vybavili samozřejmě i v obchodech s módou. Důkazem může být široká nabídka Takko letáku, která s těmito trendy přímo koresponduje.

Módní trendy podzim a zima 2019/2020

Dostáváme se ke kontrétním módním trendům, které budou charakterizovat podzim a zimu tohoto i příštího roku. Jsou možná trochu překvapivé, pro někoho divoké, ale spousta z nás se v nich rozhodně najde:

  • pestré barvy úplně všude
  • monochromatické outfity
  • kožené kousky
  • velké náhrdelníky a řetězy
  • kalhoty a přes ně šaty
  • hadí vzory

Pestré barvy úplně všude

Podzim bude hrát všemi barvami, a to nejen v listnatých lesích a parcích, ale také na ulicích. Měly bychom se totiž vrhnout do víru barevnosti. Omezení nejsou předložena, najdeme vlastně jen jediné: letos boříme klasiku podzimu, kterou je hnědá, šedá nebo černá. Letos budeme barevné!

Nejžhavějšími ženami letošního podzimu budou dámy, které si vyjdou do ulic, aby je prozářily celou škálou barev, od tyrkysové, tmavě růžové po slunečnicově žlutou. Kombinovat budeme barvy bez vzorů. A nezapomeňme se poohlédnout po neonových lodičkách a neonovém roláku. Ty budou nejvíc in!

Monochromatické outfity

Už v létě se nosily kraťasy v kombinaci se stejně barevným sakem. A tento trend monochromatických outfitů vydrží i do podzimu a zimy. Takže můžete skočit po své oblíbené bílé, hořčičné žluté, světle zelené nebo třeba zlato-růžové a obléci se do nich od hlavy po paty.

Kožené kousky

Podzim a zima tohoto a příštího roku důvěřují kůži. Nejlépe na kalhotách, ale také na svrchníku, třeba v podobě trenčkotu. Takže džíny odložíme na nějakou dobu stranou a svěříme se koženým oděvům. Ke kalhotám z kůže se budou hodit nonšalantní vlněné svetry a černé roláky, které velmi výhodně nakoupíte podle online letáku Kik.

Pořídit můžete i kotníčkové černé kozačky pro chic rock look. A pozor, pravá kůže nemusí sedět každému, ať pocitově nebo z morálních důvodů. Ale nevěšte hlavu, využít můžete kůži veganskou, neboli eko-kůži, která nemá s živočišným původem naprosto nic společného.

Velké náhrdelníky a řetězy

Výrazné barvy můžete doplnit velkými náhrdelníky a řetězy kdekoliv po těle nebo na oděvech. Robustní zlatý či stříbrný řetěz kolem krku může vykouzlit opravdu efektní look. Jen je nutné si dát pozor, aby k sobě oblečení i řetěz sedly. Jinak to dopadne nevalně. Návod, jak je kombinovat, si můžete projít tady.

Kalhoty a přes ně šaty

Zkombinovat kalhoty a šaty, to není nic zrovna nového, ale v posledních letech se kombinovaly spíše legíny. Retro směr však chce, abychom se v historii vrátily o kousek dále a zopakovaly si šaty oblékané třeba přes džíny, pamatujete?

Jde o celkem praktický outfit. Zkombinujte skládanou sukni s kalhotami ve stejné barvě nebo si vezměte rovné kalhoty s rozvlátými šaty – to je kombinace pro ležérnost a eleganci. A co k tomu? Klidně tenisky, v zimě kozačky.

Hadí vzory

Letos jsou in hlavně hadí vzory na obuvi. Od kozaček nad koleno a kotníčkových kozaček, přes zateplené polobotky, je hadí obuv nejlepším způsobem, jak přidat vašemu outfitu na módnosti. K vysokým kozačkám dejte midi sukni, ke kotníkovým botám spíše černé kalhoty a rolák.