Podpořte své zdraví díky síle přírody. Co teď letí?

Podpora zdraví je v dnešním světě opravdu důležitá. Žijeme ve špatném prostředí, špatně se stravujeme, stejně jako nás ohrožují různé civilizační choroby. To vše je důvodem, proč se o zdraví začít zajímat a starat. Jaké jsou hity, pokud chcete využívat výhradně jenom sílu přírody?

Rybí olej

Ten už je znám poměrně dávnou dobu. Pod pojmem „rybí olej“ se však většinou skrývá ne příliš chutná tekutina, která má mnohdy neurčité složení. Proto doporučujeme raději konkrétnější variantu. Příkladem je olej ze žraločích jater, který je považován za velmi dobrého pomocníka. K dispozici je navíc v kapslích, což zajistí jednoduchost užívání. A k čemu všemu je vhodný? Mezi hlavní jeho klady patří tyto:

  • Podpora imunity
  • Lepší okysličení buněk
  • Antioxidační vlastnosti

Bylinky

O těch se mluví jako o malém zázraku, který dokáže nabídnout vše proto, aby byl člověk zdravý. Ne každá bylina je ale univerzální a ne každá je skutečně účinná a silná. Jestliže nechcete udělat chybu, tak vám doporučíme zaměřit se na jednu, kterou je Artemisinin. Jedná se o doplněk stravy, který obsahuje pelyněk roční. I když se to na první pohled nemusí zdát, právě ten nabízí pro lidské zdraví řadu pozitiv. Mezi ty hlavní patří velká úspěšnost, pokud jde o boj proti parazitům, plísním, ale i různým zánětům, které je nutné eliminovat.

Ovoce a zelenina

Zní to jako klišé, ale na druhou stranu stále platí, že hlavně u řady exotických druhů docílíte toho, že do svého těla dostanete velké množství různých látek. Jakých? Jsou to vitamíny, minerály, stopové prvky a antioxidanty. Tento koktejl dodá tělu vše potřebné, zajistí jeho správné fungování a dále také napomůže k tomu, aby bylo z těla vyloučeno vše, co v něm nemá co dělat. I tady lze mluvit o různých doplňcích které obsahují právě výtažky z konkrétních potravin. Buď z jedné jediné, nebo hned z několika konkrétních najednou.