Podpořte své podnikání nápaditou reklamou v podobě kvalitně vytištěné samolepky

Uvažujete nad tím, že si necháte vyrobit firemní polepy či samolepky? Proč ne! Jde totiž o velice efektivní reklamní nosič, který má navíc dlouhou životnost. Podívejte se s námi na to, jaké možnosti se vám při výběru naskýtají.

Co si ujasnit, než zadáte tiskárně tisk nálepek a polepů?

Pokud podnikáte, jistě jste už zjistili, že přežít v dnešní konkurenci není vůbec jednoduché. Proto je vysloveně nutné nabízet svým klientům co nejlepší, nejoriginálnější a nekvalitnější služby. A totéž platí o reklamě, která vaši společnost reprezentuje. Jednoduše řečeno, ani při tisku firemních samolepek byste se neměli spokojit s obyčejným nebo snad dokonce nízkým standardem. Prvním krokem k úspěchu proto je nalezení profesionální tiskárny.

Hned jako druhou věc v pořadí byste měli řešit, jaký typ samolepky bude ve vašem případě tím nejvhodnějším. Dobré a proklientsky zaměřené tiskárny vám totiž mohou vytisknout nespočet druhů samolepek různých stylů, textur i velikostí. Promyslete si proto, jestli chcete spíš menší nálepky, kterými budete například označovat odchozí zásilky z vašeho e-shopu, nebo potřebujete rozměrné polepy firemních aut či výloh. Výčet možností tímto ale zdaleka nekončí.

Popusťte uzdu fantazii při tvorbě nálepek z monomerické fólie

Máte v hlavě promyšlený designový nápad na firemní samolepku a přemýšlíte, jak jej proměnit ve skutečnost? Aby samolepky s potiskem byly už od pohledu kvalitní a měly dlouhou životnost a stálé syté barvy, nechte je vyrobit z monomerické fólie. Tento technologicky pokročilý způsob výroby a tisku nálepek je totiž zárukou kvality. Blíže se o něm dozvíte kupříkladu tady https://justprint.cz/produkty/nalepky.

Monomerickou fólii si můžete ve formátu 128×100 cm vybrat v lesklém či matném provedení. A na nálepku lze natisknout téměř cokoliv, co vás napadne. Na auto, vývěsku, do výlohy nebo třeba na tržní stojany si tak můžete vylepit reklamu přesně podle svých představ. Jednostranný tisk i precizní ořez tiskárny nabízejí nejčastěji, a to hned v několika možných variantách, stejně jako třeba laminace. Nemusíte se obávat ani samotného vylepování. Přenos nálepek z podkladu je ultra jednoduchý a rychlý.

Plotrová fólie je ideální na nápisy a číslice

Na rozdíl od monomerické fólie není na plotr možné nechávat cokoliv natisknout. Jde tedy především o kvalitní způsob výroby takzvaných obrysových samolepek. Plotr se proto používá zejména v případě tvarů, názvů a textových či číselných znaků. Pro vyhotovení samolepek si vyberte moderní tiskárnu a zapomeňte na okousané nerovné okraje, které působí neprofesionálně a neesteticky.

Dokonalé zarovnání vám totiž zajistí jen ty nejmodernější stroje disponující posledními technologickými trendy. Samolepka z profesionální tiskárny bude působit luxusně, což zákazníky spolehlivě upoutá a nadchne pro využití vašich služeb. U nálepek z plotrové fólie máte navíc na výběr nejen z mnoha pestrých barev a odstínů, ale také z vícero formátů. Také v tomto případě si můžete vybrat lesklou nebo matnou povrchovou úpravu samolepky.