Podnikejte rychle a bez zdlouhavé byrokracie

Začátky podnikání jsou vždy náročné. Potřebujete toho spoustu zařídit, zavalí vás halda papírů a podepisování, ve kterých se dost možná dobře neorientujete a už na začátku můžete zcela přijít o elán a nadšení. Přitom je snadnější cesta než všechno zvládnout svépomocí. Můžete si nechat založit s.r.o. od odborníků, kteří přesně vědí, jak na to, a celým procesem vás provedou snadno a rychle.

Založení bez potíží

Kompletní založení s.r.o. tak můžete zvládnout prakticky během jediného dne. Neztrácejte čas ani peníze a nechte si poradit. V podstatě jediné, co budete potřebovat, je složení základního kapitálu v minimální výši 1,- Kč na bankovní účet vaší nově zakládané s.r.o. Jedna koruna je sice minimální výše, ale protože náklady s podnikáním jsou hned od počátku vysoké, doporučuje se složení výši dříve požadovaných 200.000, – Kč.

Založení je možné provést klidně i na dálku. Není tedy nutné nikam cestovat a ztrácet drahocenný čas. Na vše jsou nachystány online formuláře a dokumenty tak, aby vše mohlo proběhnou v klidu a v pohodě. Začínající podnikatel jistě ocení i možnost osobního poradenství a přístupu.

Rychlý zápis a může se začít podnikat

Jakmile jsou dokumenty podepsané, stačí nechat zapsat společnost do obchodního rejstříku a můžete začít se svými podnikatelskými aktivitami. Vše probíhá velmi rychle a snadno, skutečně se není třeba bát žádných zádrhelů ani potíží, protože návrhy zpracovávají zkušení pracovníci, kteří přesně vědí, co je a není potřeba.

Využijte možnosti virtuální kanceláře

Pokud nechcete jako sídlo společnosti volit přímo vaši domovskou adresu, je možné využívat virtuální kancelář. Zde se pro vás budou přijímat písemnosti a na základě domluvy posílat přímo vám nebo zde budou uschovány, než si je budete moci vyzvednout. Proč si práci neulehčit, když to jde takto snadno a nikde nemusíte sdělovat své citlivé údaje o bydlišti.