Parádní „měkké“ vánoční dárky

Proč si i na podzim a zimu nedopřát pořádně slušivý kousek do šatníku? Zimní období není jen o nevýrazných barvách, vytahaných svetrech a huňatých kabátech. Dámy, udělejte si slušivou radost. Vánoce jsou za dveřmi a i „měkký“ dárek může být naprostá pecka. Na www.ringit.cz se to přímo hemží módními kousky. Naleznete zde světové značky jako je adidas, Nike, Puma, Reebok, O’Neill, Converse, Havaianas nebo třeba Styx. Mrkněte s námi na ty kousky, které právě teď prostě frčí nejvíce.

01043957

Adidas Floral

Že květinový vzor patří jen na léto? Tak to je nesmysl! Se značkou adidas si ho můžete dopřát i v sychravém a mrazivém počasí. Kolekce Floral je plná červených, růžových a tajuplných modrých kvítků, které perfektně vyniknou na černém pozadí. Nejedná se pouze o mladistvou kolekci, adidas Floral je určena pro všechny ženy, které chtějí světu ukázat, že jsou jednoduše trendy.

AB2854_1

Kolekce adidas Farm je také plna přírodních motivů stejně jako její „kolegyně“ Floral. Nejnovější přírůstky této kolekce se nesou v nejrůznějších odstínech modré, které v zimním období krásně rozzáří váš outfit. Každičký model vypadá originálně, elegantně i sportovně a podtrhne ženskost každé ženy.

Trenýrky Styx

Trenýrky Styx  jsou bez debat extra stylovou a zároveň pohodlnou záležitostí. Radost jimi uděláte nejen sobě. Tohle je prostě ten „měkký“ dárek, který chcete pod stromečkem najít. Na výběr máte z pestrobarevných kombinací pro muže i ženy.

T382

Nevíte-li si s výběrem vánočních dárků tady, Ringit.cz vám s tím velmi rád pomůže. V jeho týmu naleznete odborníky na módní a stylové kousky – ženy. Přes sportovní záležitosti jsou zde naopak muži. Tak do toho!