Obývací stěny – chtějte moderní design za dobré koruny

Vzpomínáte na 70. léta minulého století, kdy nás dusily v obývacích pokojích ohromné mnohdy až monstrózní, obývací stěny. To byla první nevýhoda, druhá, že šlo o typizované sestavy, u kterých se nedalo nic změnit.  Obývací stěny zabíraly od stropu po zem celou jednu stěnu. Ano, nabízely mnoho úložného prostoru a zvyklostí nedávných dob bylo skládat do regálů a skříněk různé dekorativní předměty, jídelní servisy, ozdobné sklenice. Všude plno prachu – nepraktické a hlavně neestetické.   Když se poohlédneme do minulosti, historie obývacích sestav sahá až do první republiky, kdy se začaly objevovat první jednoduché modulové systémy.

Vyberte obývací stěnu na T-nábytek.cz. Šokující výběr a doprava zdarma!

Obývací stěny – praktické modulové systémy
Modulové systémy nám umožňují množství variant prostorového uspořádání nábytku. Uživatel si nemusí kupovat celou sestavu, ale pořídí si pouze části nábytku, které potřebuje. Výběr prvků je opravdu velký. Trh nabízí regály, komody, zavřené a otevřené skříňky, vitríny, police a konferenční stolky. A záleží jen na vás, zda zvolíte uzavřené nebo otevřené úložné prostory v podobě polic či zásuvek. Obývací stěny disponují korpusy a dvířky, jež jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, máte doma pevný a stabilní nábytek, který nevyžaduje vysoké nároky na údržbu a je odolný vůči škrábancům.

Vybíráme obývací stěny
V dnešní době nelze odejít z kamenného nebo internetového obchodu bez objednávky. Příkladně vysoce kvalitní obývací stěny si můžete zakoupit v největším internetovém obchodu s nábytkem v ČR t-nabytek.cz. Doprava ZDARMA, luxusní klientský servis, prima ceny, jednoduchý výběr ve filtru v levém sloupečku​ – zkrátka prodejní kategorie. Nelze se divit, že tento eshop s nábytkem se v brzké době pyšnil certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky. V posledních dvou odkazech naleznete nejen inspiraci, ale také zajímavé informace o nábytku, nechybí fotogalerie.  Všechny obývací stěny se vyznačují efektním designem, účelností a dlouhou životností.

Hledáte další informace o obývacích stěnách? Doporučujeme internetový magazín IDnábytek.cz nebo Nábytek-dnes.cz! Zde jsou dostupné informace jak vybrat obývací stěnu, jakou barvu zvolit, fotogalerie obývacích stěn a další…