Nemůžete sehnat koberečky do svého auta? Máme pro vás skvělý tip

Jako milovníci aut trávíme péčí o svého plechového miláčka velkou spoustu času. Nemusíte se věnovat žádným tuning úpravám, a přesto můžete udržovat vnitřek svého vozu v dokonalé čistotě. Přeci jen pokud povezete někoho známého ve špinavém autě, nebude si o vás myslet nic dobrého. Jedním z větších neduhů obvykle bývají potrhané koberečky.

Koberečky nejsou likvidační investicí

Autokoberce nepatří k nijak likvidačním investicím. Oproti výměně volantu nebo audiosystému zaplatíte za nové koberečky maximálně pár set korun, což rozhodně není mnoho. Na druhou stranu bude interiér vašeho plechového miláčka vypadat o dost lépe. Ale jak poznat ten správný? Výběr toho správného autokoberce zase není tak složitý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Stačí znát přesný typ vozu a rok jeho výroby.

Autokoberce pro Volkswagen Passat

Automobily z německého koncernu Volkswagen patří k těm nejvíce oblíbeným vozům, což se logicky musí podepsat na autokobercích. Koberce Passat vás příjemně překvapí příznivou pořizovací cenou a skvělou kvalitou výroby. Už vás nadále nebudou trápit drobky od pečiva nebo od brambůrků či vylitá limonáda. Autokoberec jednoduše vyndáte, vyklepete či umyjete pod vodou a můžete vesele pokračovat v cestě, aniž by se zašpinilo originální čalounění.

Autokoberce pro Škodu Octavii

Suverénně nejprodávanějším vozem na českém trhu je Škoda Octavia. Již po několik let se drží na horních příčkách prodejního žebříčku. Potřebovali byste do takového vozu autokoberce? Dejte si pozor na několik detailů při jejich pořízení! Koberce Octavia se liší podle jednotlivých generací. Jak se zvětšoval vnitřní prostor pro cestující, rostla i velikost koberečků. Na své praktičnosti ovšem neztratily vůbec nic.

Základem péče o vašeho plechového miláčka by měl být čistý interiér včetně pěkných koberečků.

Zdroj obrázku:
Virrage Images / Shutterstock.com