Jak na nákup elegantního nábytku do obývacího pokoje

Obývací pokoj představuje doslova výstavní skříň celého interiéru a při jeho zařizování bychom měli dbát především na vhodnou volbu nábytku. Rozhodně se vyplatí vybírat nejen podle svého vkusu, ale pokusit se vyladit i barvy, design a mnohé další záležitosti, k čemuž vám mohou pomoci bytoví designéři. Který nábytek by si tedy měl i ve vašem obývacím pokoji najít své nedílné místo?

Sedací souprava musí ladit

Základem obývacího pokoje a jakousi nosnou částí je stylová sedací souprava. Ta se prodává v několika variantách, jež si budete vybírat hlavně podle prostorových možností vašeho interiéru. Jen pro upřesnění, na trhu najdeme tyto základní typy sedacích souprav:

  • klasické prostorové,
  • rohové ve tvaru L,
  • rozlehlé soupravy ve tvaru U.

Všechny typy mohou a nemusejí mít rozkládací prostor. Záleží jenom na daném modelu. Určitě stojí za to jej mít, jelikož si můžete buď pohodlně lehnout, anebo schovat domácí obuv, kterou jste si koupili levně online. Výborný je mimochodem slevový kód na footshop.

shutterstock_195993875

A co skříně?

Mít kam schovat vlastní věci je také důležité, nicméně obývací pokoj nemusí být místem, které má alternovat skladiště. Jinými slovy, množství nábytku zde musí být minimální. Většinou se všechno omezí pouze na televizní skříňku, případně poličku. Jinak se fakticky skoro nic neřeší. Stačí jen sehnat tu správnou televizi třeba i s kupóny na mall.cz za minimální cenu.

Nakupujte se slevou

Ať už sháníte jakoukoli výbavu do obývacího pokoje, vyplatí se nakupovat s co největšími slevami. Myslíte si, že na ně nedosáhnete? Jste na omylu. Možností je několik. Známé jsou například slevy vztahující se k realizacím na klíč, slevové kupóny, anebo jednorázové akce. Pokud budete hledat na internetu a porovnávat, určitě dokážete ušetřit.