Nabízíme způsob, jak ušetřit při kancelářském tisku

Každá firma v dnešní době vyžaduje určitou porci administrativy. Žádný podnikatel se nyní neobejde bez různých dokumentů. Ačkoli stále sílí trend mít maximum své podnikatelské agendy v elektronické podobě, pořád ještě je nezbytné spoustu dokumentů tisknout. U tisku bohužel dochází v mnoha kancelářích ke zbytečnému plýtvání.

Vytvořte si systém tisku dokumentů

Jak omezit finanční ztráty způsobené nevhodným používáním tiskárny?

  • Poohlédněte se, kde můžete koupit levné cartridge do tiskáren. Vhodným nákupem se někdy dá uspořit i polovina ceny.
  • Nastavte si ve firmě systém, jaké dokumenty budete předávat jenom v elektronické podobě a jaké budete tisknout.
  • Tiskněte jenom dokumenty určené k archivaci, podpisu, zasílání úřadům, tedy ty určené ven. Vnitřní většinou dokumenty stačí v elektronické podobě. 

Neutrácejte zbytečně za originální náplně

Velmi dobrou nabídkou je například výhodný toner Q2612A, který můžete pořídit, pokud nechcete zbytečně utrácet za originální náplň do tiskárny HP. Kompatibilní náplně jsou velmi kvalitní. Například zmiňovaná náplň dokáže zajistit potisk až 2000 stránek při 5% pokrytí textem a obrazem. Navíc se na toner poskytuje celoživotní záruka. Uvedená náplň je přitom kompatibilní s širokou řadou laserových tiskáren HP. Investice do příliš drahých originálních tonerů jsou většinou zbytečným luxusem.

Minimální prodlevy díky snadné výměně

Další velmi univerzální náplní do tiskárny je toner CE285A, který se hodí zejména pro malé podniky a kanceláře, které disponují pouze omezeným rozpočtem. Jde o spolehlivou multifunkční kazetu, která se dá přímo v tiskárně velmi snadno vyměnit. Tisk z ní je úsporný, ale přitom ve špičkové kvalitě, navíc kazety se dají velmi snadno recyklovat. Díky rychlé výměně jsou prodlevy při práci naprosto minimální.