Minulost nás vždy doběhne

Svět se vyvíjí v mnoha odvětvích a móda nezaostává. Přesto, že se neustále objevují nové styly, materiály, střihy či vzory, střídavě oblačno se na jistý čas objeví nějakým způsobem zajímavý retro kousek. Tehdy zvykneme říkat „toto nikdy nevyjde z módy“. To nejdůležitější však je, umět takové oblečení nosit a kombinovat. V současnosti se takto do popředí dostávají retro šaty. Díky svému nádechu minulosti a historie zaujmou široké okolí a vám dodají jiskru a jedinečnost.

Pin up šaty podtrhnou vaši ženskost

Retro šaty tohoto druhu do vašeho šatníku zavane ženskost, nevulgární sexappeal a sebevědomí, které mnohým ženám tak velmi chybí. Pin up šaty jsou inspirovány 50. lety, z nichž čerpají nápadné vzory, široké sukně, výrazný ženský pás a hluboký výstřih.

Pojem pin-up má původ v minulosti, kdy se používal pro označení žen, které měly výrazné křivky. Mimo jiné se tyto dámy nebáli vyzvednout sukně o něco výše a polechtat tak zvědavé pánské očko.

Pro pin up šaty jsou specifické především tečkované vzory. Tečky jsou všude, ale místo se najde i pro takové vzory jako například kostičky nebo námořnické proužky. Tyto retro šaty se snaží vyzvednout a podpořit ženskost v každé z nás. Tento druh oblečení si zamilujete v případě, že máte rádi barvy, hravý a pestrobarevný šatník. Pin up šaty najdete v červené, zelené, žluté nebo také modré barvě. Konzervativnější část kupujících může natrefit i na klasiku v podobě černo-bílých kombinací. Celkový look není na škodu doplnit šátkem ve vlasech nebo výrazným rtěnkou na rtech. Přínosem budou určitě zajímavé a výrazné boty a zaujmout by mohli také sluneční brýle v retro stylu.

Z materiálů se v tomto případě setkáte hlavně s tylem, který představuje základ pro krásné a nadýchané sukně. Pin up šaty mohou být zhotoveny také z lnu a v zimním provedení najdete i vlnu. Dopřejte si jedny a dáte nám za pravdu, že by byla velká škoda, kdyby tyto retro šaty zapadly prachem. Ženy je milují i ​​proto, že dávají možnost vyniknout jejich přednostem a skryjí méně lichotivé partie ženského těla.

Dedoles ženám …

Na ženě je nejpřitažlivější její sebevědomí a právě proto se v dedoles.cz rozhodli, že chtějí každé ženě dodat jistotu a víru v sama sebe. Na jejich internetové stránce najdete retro šaty nejrůznějších vzorů a střihů. Kromě typu pin up si můžete koupit stejně kvalitní pouzdrové retro šaty. V aktuální nabídce se nacházejí šaty, které jsou vyráběny z bavlny, díky které se budete v šatech cítit pohodlně nejen v létě, ale i v zimě. Internetový obchod vám nabízí možnost zvolit si retro šaty bez rukávů nebo s tříčtvrtečními rukávy. Na své si tedy přijdou i ty, které nemají problém s odhalenými rukama a také ženy, které potřebují nebo chtějí určité partie zahalit. V šatech se musíte cítit komfortně a sebevědomě, pouze tak je budete umět adekvátně „prodat“.

Pin up šaty vám dávají prostor být ženskou v každém okamžiku vašeho života. Ať jdete na ples, rozloučenou se svobodou, do práce nebo jen tak na kávu s kámoškou. Nebojte se investovat, šaty určitě vynosíte a mnohé vám je budou závidět.