Loterie Korunka: Vyzkoušejte i vy své štěstí

Dovolte nám, pokud loterii Korunka ještě neznáte, abychom vás s ní seznámili. Zejména s příchodem nového roku lidé rádi sází, zkoumají své štěstí a kupují si nejrůznější losy a sázenky do loterie. Pokud i vy k těmto lidem patříte, neměla by vaší pozornosti uniknout loterie Korunka. Ta je totiž vhodná pro každého milovníka loterií.

Seznámení s aplikací

Aplikace Korunka je přehledná, pravidelným hráčům nabízí věrnostní program a při zařizování účtu je možné vše sjednat online. Velkým lákadlem je také to, že při zakládání účtu můžete získat velmi zajímavý bonus. A v případě jakýchkoliv komplikací při jejím užívání je neustále dostupná podpora, která vám se všemi problémy ochotně pomůže.

Při výběru loterie, do které se zapojíte, si můžete vybírat podle výše vkladů a vždy tak mít přesný přehled o tom, kolik korun vsadíte. Nejmenším vkladem je desetikoruna. Ale i loterie s tímto minimálním vkladem nabízí poměrně pěkné výhry.

Recenze zákazníků

Instalace aplikace korunka je snadná a hotová do několika minut. I ovládání aplikace je velmi intuitivní a na její přátelské prostředí si velmi rychle zvyknete. Přečtete-li si recenze zákazníků, kteří si aplikaci Korunka instalovali do svého chytrého telefonu, zjistíte, že jsou velmi pozitivní a aplikace je u zákazníků oblíbená.

Korunka od Tipsportu

Provozovatelem hry Korunka je největší sázková kancelář a online casino v českém prostředí, tedy společnost Tipsport. A protože loterie Korunka je hazardní hra, k vytvoření účtu v aplikaci musíte splnit jednu základní podmínky: být starší 18 let. Hraní hazardních let je totiž návykové a děti se mu proto nesmí věnovat. A to ani pod dozorem rodičů.

Věříte-li na štěstí a myslíte si o sobě, že jste šťastný člověk, neváhejte a do svého chytrého mobilního telefonu si nainstalujte aplikaci Korunka.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zdroj obrázku: fizkes / Shutterstock.com