Kredence našich babiček se opět dostávají do módy

Kuchyně je základem mnohých domů. Není se čemu divit. Zde tráví mnozí lidé podstatnou část dne a také zde vznikají dokonalé pokrmy. Trend, který byl spojený s moderním a nadčasovým designem již pomalu ale jistě utichá. Do popředí se dostává retro styl, který je spojený s tím, že do své kuchyně můžete bez problémů umístit i kredence našich babiček. Ty sice už u svých prarodičů pravděpodobně nenajdete, nebo budou v hrozném technickém stavu. To ale neznamená, že se nedají pořídit.

Moderní směr výroby nábytku

Mnoho výrobců a samozřejmě i obchodů tento sortiment začíná ve velkém nabízet. Pokud plánujete vzhled vaší budoucí kuchyně a tento retro design je tím, který vás okouzlil, doporučujeme se podívat na současnou nabídku. Rozhodně nejste sami, kdo má o tento styl velký zájem. Tomu se postupně přizpůsobují samotní výrobci kuchyní. Lesklý a různě barevně kombinovatelný styl je pomalu vytlačován něčím, co vypadá úchvatně. Jaká jsou pozitiva?

  • Jedinečný starší vzhled.
  • Maximální možná praktičnost.
  • Dobrá pořizovací cena.

Současný nábytek, působící starým dojmem

Když o tomto zaměření současných kuchyní mluvíme, nemusíte se bát, že koupíte skutečné kredence našich babiček. Budete kupovat nábytek moderní, čerstvě vyrobený. Díky inspiraci designem a díky řadě jedinečných povrchových úprav však vypadá, jako by byl minimálně dvě generace starý. V tomto je ona jeho jedinečnost. Jinak s ohledem na kvalitu, odolnost a životnost splní vše, co od nábytku očekáváte. Ideálně, pokud je vyrobený ze surového dřeva.

Míst, kam se hodí, je mnoho

Je celá řada míst, kam se může hodit. Jsou to třeba rodinné domy, které jsou v podobném, nebo v Provence stylu již zařizovány a samotná kuchyně a její vzhled je logickým pokračováním trendu. Stejně tak se mohou hodit třeba do různých rekreačních objektů. V horských chalupách a roubenkách tento styl vynikne více než dobře. Přesvědčte se sami.