Kovové regály a regálové systémy se vyplatí

Místa pro uskladnění různých věcí je v domácnosti vždycky málo. Ať už chcete, nebo ne, rozhodně se neobejdete bez optimálně řešených skladovacích prostor. Nakupovat nejrůznější skříně by zřejmě nebylo ideální záležitostí. Jednak by vás vyšly hodně draho a jednak byste se značně zdrželi s jejich montáží. Vynikající volbu představují moderní regálové systémy. Poskládat si regály dle potřeby v rámci některého z nich určitě není nijak extrémně náročné. Výhod ale nabízejí spousty. My se na ně zaměříme podrobněji.

Kvalitní kov něco unese

Optimální je volit regály vyrobené z kovu. Na nějaké těžké police můžete zapomenout. Moderní modely jsou vyrobené z poměrně tenké oceli, která ovšem zajistí vysokou nosnost. Ta se standardně pohybuje mezi 200 až 250 kg. Regály se uplatní jak v domácnosti, tak i třeba v garáži nebo autodílně. Záleží pouze na tom, co do nich potřebujete aktuálně uložit.

Design dle potřeby

Nejnovější typy regálů a regálových systémů se mimo jiné vyznačují také elegantním vzhledem. Hodí se tedy i do míst, kde se pohybuje větší množství lidí a na regálový systém se dívají. Práškové barvy zajistí vysokou odolnost povrchu. Jsou rezistentní vůči otěru a oděru.

Variabilita řešení

Celý regálový systém si můžete sestavit dle vlastní potřeby. Variabilita jednotlivých polic je maximální. Je fakticky jedno, jestli budou v regálech větší bedny nebo nějaké jiné drobné předměty.

Rychlé složení samozřejmostí

Máte obavy z dlouhého času, který budete muset strávit se skládáním regálů? Tak na to zrovna zapomeňte! Rozhodně se obejdete bez nějakého přídavného spojovacího materiálu a samozřejmě také nářadí. Nástroje zkrátka potřebovat nebudete. Stačí vám jenom šikovné ruce a návod, který bývá přiložený v balení. Sestavit i složitější systémy podle něj lze za několik málo minut.