Kam na výlet? Třeba za sportem

Tipy na výlet se mohou týkat různých zájmů. Pokud se podíváme na klasiku, je obvykle stále stejná. Nejčastější doporučení se týkají hlavně:

  • Historických míst
  • Folklorních událostí
  • Přírodních krás

Není se proto čemu divit, že mnoho lidí hledá něco jiného. A pro ty budou právě naše tipy. Jsou zaměřené na sportovní výlety, tedy spíše zájezdy, které se stávají velkým hitem.

Hokej jasně dominuje

Pokud je v České republice sport číslo jedna, je to rozhodně hokej. Má nejenom velkou tradici, ale i velkou základnu fanoušků. Proto zcela pochopitelně bývá nejoblíbenější. Nebudeme zde uvádět možnost nákupu lístků na tuzemskou extraligu, jelikož to považujeme za samozřejmost. Místo toho doporučme třeba levné vstupenky na Toronto. Ano, jak dobře tušíte, v kurzu jsou výlety za velkou louži, tedy na zápasy prestižní NHL. A to jak kvůli hokejovým výkonům, tak i kvůli neopakovatelné atmosféře na každém stadionu.

Formou organizovaného zájezdu

Kdo rád cestuje na vlastní pěst, a dostal se do USA, ten potvrdí, že si některý ze zápasů rozhodně ujít nenechal. Co ale ti zájemci, kteří mají raději organizované zájezdy? Ani ti zoufat nemusí. Sportovní cestovní kanceláře myslí i na ně. Příklad mohou být zájezdy na Chicago. Ty stačí objednat a rázem máte jistotu letenky, místa na stadionu, noclehu, ale také služeb delegáta, který vám s čímkoliv pomůže. U mnoha zájezdů samozřejmě zbude čas i na prohlídku města. Třeba v případě Chicaga ji rozhodně nedoporučujeme vynechávat. Město má co nabídnout.

Ceny nejsou nijak vysoké

Pokud si říkáte, že daný tip na výlet pro vás nebude z hlediska financí dostupný, nemusí to být pravdou. Ceny letenek rok od roku klesají a dostat se na stadion za celkem normální cenu také není až tak velký problém. I proto obliba takových zájezdů stále stoupá. A milovníci hokeje potvrzují, že si danou šanci nechají jenom málokdy ujít. I proto, že je to zážitek na celý život.