Jaké jsou základní typy pánských plavek?

Plavková sezona se pomalu blíží, a proto byste měli minimálně nahlédnout do skříně a zkontrolovat stav vašich plavek. Ne zřídka se totiž stane, že při snaze o jejich opětovné použití dojde ke zedření gumy. Mnohdy jsou plavky také vybledlé a často už dávno vyšly z módy. Před nákupem nějakého nového modelu se vyplatí soustředit se na střihy, se kterými lze aktuálně počítat. Momentálně se na trhu nachází v podstatě tři základní. My se na ně zaměříme mnohem podrobněji právě v tomto článku.

Volné ležérní kraťasy

Máte rádi pohodlí kraťasů? Pak nejspíše zvolíte dnes asi nejoblíbenější střih plavek, jež právě krátké kalhoty do značné míry připomínají. Délka kraťasů se tradičně pohybuje někde kolem poloviny stehen. Někdy mohou sahat až ke kolenům. Tento typ plavek je charakteristický velmi volným střihem, takže se v nich nebudete cítit nijak stísněně. Můžete si být také jistí tím, že umí zakrýt případně nedokonalosti postavy. V neposlední řadě tyto pánské plavky vypadají stylově.

Těsnější střih boxerek

Pokud byste chtěli spíše dát na obdiv svou vysportovanou postavu, vsaďte raději na boxerky. Z hlediska střihu jsou mnohem těsnější než šortky a dokonale obepínají stehna. Plavková látka i přesto nabízí vysoký komfort. Pokud aktivně plavete, určitě je oceníte mnohem více než levné pánské kraťasy na plavání. Často takovéto plavky volí muži, kteří jsou zvyklí nosit boxerky i jako tradiční spodní prádlo.

Kraťasy
Kraťasy

Slipové plavky pro aktivní sportovce

Potřebujete plavky pro pravidelné sportovní plavání? Pak volte ty slipové. V minulosti se fakticky jednalo o jeden jediný model plavek. Dostupné jsou dnes v nejrůznějších variacích. Při plavání vás nebudou nijak omezovat! A kde si plavky vybrat? Podívejte se přímo na internetu, nabídka internetové galerie budchlap.cz je opravdu bohatá.