Jak vybrat ten pravý zásnubní prsten?

Každá žena sní o tom, že si jednoho krásného dne oblékne bílé šaty a vyjde vstříc novému životu, který ji po svatbě se svým milovaným čeká. Než ale tento den přijde, je na vás, abyste ženu svého života požádali o ruku nejlépe s prstenem, který ji tak uchvátí, že nebude moct říct ne.

Těžkosti při výběru zásnubního prstenu

Existují jedinečné zlaté nebo stříbrné zásnubní prsteny? Koupit s briliantem nebo bez něj? Jednoduché či více propracované? Vybrat zásnubní prsten není vůbec jednoduchá záležitost, pokud nejdete vybírat přímo se svou partnerkou a neznáte přesně vkus a styl své budoucí nevěsty. V tuto chvíli by na řadu měla přijít její kamarádka. Zná ji nejlépe a může zjistit velmi důležité informace, které k výběru potřebujete znát.

Jak vybrat ten pravý prsten

Výběr zásnubního prstenu není pouze o jeho vzhledu. Důležité je se zaměřit také na to, z čeho je prsten vyroben. Na světě již po staletí dominují zlaté prsteny. Žluté, bílé ale také barevné zlato je stále oblíbeno pro jeho stálost. Také díky jeho ceně tím dáte všem najevo, že nejenom máte vkus, ale také, jak vám na partnerce záleží a není vám zatěžko utratit i větší obnos peněz, jen aby byla spokojená a šťastná. Darujte své lásce kousek elegance, který ji budou i kamarádky závidět.

Velikost prstenů

Zdá se to pro některé pány jako velký problém, ale nezoufejte. Mnohdy ani ženy neznají svou velikost prstenů. Jednoduché východisko je, si tajně zapůjčit z její šperkovnice prsten, který si již sama vybrala a dobře jí sedí na prstu. Pokud takovou možnost nemáte, prostě to riskněte a zkuste vybrat v obchodě velikost, kterou si myslíte, že má. Každý prodejce dokáže dodatečně prsten upravit, aby seděl tak jak má. Mnohdy to nabízejí i jako nadstandard k zakoupenému prstenu už v ceně.

Samozřejmostí by měla být krabička, do které zásnubní prsten uschováte. Nezapomeňte, pokud budete kupovat prsten s diamantem, že vám musí být vystaven certifikát pravosti, který si pečlivě uschovejte.