Jak vybrat spodní prádlo pod upnuté kalhoty?

Bezešvé prádlo je ideální právě pod veškeré upnuté oblečení, zvláště pak pod upnuté kalhoty, kde se rýsuje doslova vše. Podíváme se, jak takové bezešvé prádlo umět vybírat.

Pokud budete vybírat nové spodní prádlo, zvolte vhodný materiál a správnou velikost, která vám bude opravdu dokonale sedět. Hledejte velikostní tabulky a správně měřte. Tabulky velikostí vám k tomu dobře poslouží. Mají je vždy e-shopy na svých stránkách. Menší podprsenka či kalhotky, se vám budou nepříjemně zařezávat a zničí i vaše jinak ladné křivky. Budete vypadat objemně, i když máte štíhlou postavu. Proto zvolte správnou velikost.

Bezešvé a stahovací prádlo

Prodyšné mikrovlákno je nenáročné na údržbu. U spodních kalhotek volte vyhovující velikost. Vždy dbejte na správný střih podle svého tvaru postavy. Klenutým bokům více sedí kalhotky typu brazilky. Chlapeckým postavám zase sedí kalhotky s nohavičkou. Pod upnuté kalhoty platí pravidlo, čím méně látky, tím lépe. Zvolte tedy vyhovující styl. Najdete mnoho různých tvarů a stylů spodního prádla a lze si vybrat ten, který vám bude vyhovovat. Pod upnuté kalhoty zvolte bezešvé stahovací prádlo.

Aby se nic nerýsovalo

Kalhotky vybírejte podle toho, jaké kalhoty budete nosit. Pokud jsou do pasu, mohou být do pasu i vaše stahovací kalhotky. Pod bokovky zvolte kalhotky s nižším pasem a nenechte je vykukovat. Pod upnuté kalhoty a legíny nikdy nepatří kalhotky se švy. Na velkou, společenskou událost, kam si budete brát upnuté kalhoty či šaty, zkuste zvolit třeba i tvarující bodyčko. Vyhladí záhyby vašeho těla a doladí případné nedostatky na vaší postavě. Nebudou se vám rýsovat žádné faldíky a vaše postava bude mít dokonalé tvary.

Co lze čekat od stahovacích kalhotek

Stahovací kalhoty perfektně stáhnou vaše bříško, zformují zadeček a v delším nohavičkovém provedení umí ubrat na objemu i stehenním partiím na nohou. Je také možnost stahovací efekt kalhotek přenést i na vyšší břišní partie s pomocí korzetové části kalhotek. Tyto modely korzetových kalhotek u kvalitního výrobce spodního prádla vždy najdete.

Zdroj: https://www.intimidea.cz/stahovaci-podprsenky/damska-tvarujici-bezesva-podprsenka-push-up-controlbody-intimidea/