Jak vybrat dárky pro své blízké?

Vánoční svátky už jsou za dveřmi. Pro spoustu z vás ale určitě znamenají nejenom krásné období, ale zároveň stres. Někteří lidé začínají být hodně nervózní z toho, že ještě nemají vybrané a nakoupené dárky pro své blízké.

Berte v úvahu osobnost obdarovaného

Všechno je ale třeba brát s nadhledem. Pokud jde o dárky, existují výborné tipy, kde naleznete pestrou paletu dárků na jednom místě. Stačí jenom vybírat. Čím byste se měli při hledání těch správných dárků především řídit?

  • Myslete vždy na osobnost obdarovaného.
  • Nekupujte dárek pro dárek. Vzpomeňte si, co má obdarovaný rád, co ho baví, o co se zajímá.
  • Nebuďte nudní. Nekupujte pořád totéž dokola. Nebojte se zkusit něco nového.
  • Není podstatná cena. I maličkost může být darovaná z lásky.

Ženám se vybírá snadno

Vybírejte s rozmyslem a pečlivě.  Dárky pro ženy překvapí a potěší a nabízí obrovskou škálu možností. Ženy mají spoustu zájmů. Vždy je nadchnou různé dekorativní drobnosti do domácnosti jako malované hrnečky, svíčky, keramika a porcelán. Stálicí jsou samozřejmě kosmetické balíčky nebo dárky určené k odpočinku a relaxaci, třeba originální bačkory se zvířátky. Vynechat samozřejmě nesmíme ani knihy. Výhrou je, má-li žena smysl pro humor. Potom se škála dárků rozšiřuje třeba o trička s vtipným potiskem nebo humorné smaltované cedule.

Při výběru bundy musíte znát velikost i vkus

Kdo má ovšem odvahu, může jako dárek pořídit třeba i dámské bundy s límcem. V takovém případě je ale třeba znát vkus a velikost šatů dotyčné ženy, aby se otevírání vánočního balíčku neproměnilo v  na první pohled viditelné zklamání. Pokud ale zvolíte správně střih, barvu i velikost, může být černá kožená bunda pro dámu opravdovou trefou do černého.  Nabídka bund je ale mnohem širší, obsahuje například i elegantní hnědé kousky s nadčasovým designem.