Hračky na ovládání jako hit letošních Vánoc. Které budou dominovat?

Když se vymýšlí vánoční dárek pro děti, je celkem jasné, že prioritou budou hračky. Nutno říci, že výběr je dnes opravdu velký a tak vybrat to pravé nemusí být jednoduché. Pokud tápete, dejte na jasný trend současné doby. A tím jsou hračky na dálkové ovládání. Pokud si nejste jisti, které vybrat, zde je trojice těch nejpopulárnějších.

Hurá do vzduchu

Ideální hračka určená především pro odrostlejší děti, u kterých se předpokládá, že nebudou mít problém s ovladatelností. Čeho? Naším prvním tipem jsou vrtulníky na dálkové ovládání. Poslední roky šel vývoj kupředu a tak je řízení takového stroje celkem snadné. Pokud hledáte maximální jednoduchost, je možné vsadit na alternativu v podobě dronů. Řada z nich má schopnost:

  • Zabránit pádu.
  • Vyhnout se překážkám.
  • Létat s funkcí autopilota.

Zůstaňte na zemi

Pokud vás ani vašeho potomka příliš neláká ovládání konkrétního modelu ve vzduchu, je možné jít cestou číslo dvě. A tou je možnost zůstat pevně na zemi. Jak správně tušíte, mluvíme o klasické hračce, kterou jsou auta na dálkové ovládání. Určitě je třeba promyslet, jaké by mělo být to pravé. Roli hraje především to, zda bude určené na asfalt, nebo spíše do terénu. Roli hraje ale třeba i jeho velikost, stejně jako jeho rychlost, ale i to, jak dlouho vydrží baterie a jak dlouho se nabíjí.

Co takhle na vodu?

V zimě po Vánocích sice danou hračku nevyužijete, ale o to více se bude váš potomek těšit na jaro  a léto. To proto, že bude moci vyzkoušet loď na dálkové ovládání. Tato možnost je naším třetím zajímavým tipem na unikátní dárek. Možností, kde se dá vyzkoušet, je více než dost. Mohou to být třeba malá jezírka v městském parku, může to být klasický rybník, ale i vodní nádrž, nebo přehrada. I zde je výběr možností celkem rozmanitý a zajímavý. Hlavně s ohledem na typ lodě a na to, co vše na vodní hladině zvládne.