Hledejte způsoby, jak při podnikání ušetřit

Podnikání s sebou nese spoustu nákladů. Každý podnikatel se proto snaží ušetřit finanční prostředků všude, kde to alespoň trochu jde. Velkou položku pro firmy vždy znamená pronájem kanceláří. Každá firma se snaží mít reprezentativní sídlo v centru města. Jenže tam jsou nájmy velice drahé. Klientům se ale nechce jezdit kamsi na periférii. Má-li firma sídlo na prestižní adrese, působí mnohem důvěryhodněji.

Neplaťte zbytečně za pronájem

Jenže jak vyřešit tyto dva protichůdné požadavky a získat reprezentativní sídlo v centru s co nejmenšími náklady? Řešením je virtuální kancelář na známé adrese. Pronajmete si sídlo, ovšem pouze virtuálně. Na jakých principech to funguje?

  • Adresu uvádíte jako sídlo své společnosti.
  • Necháváte si tam posílat poštu. Budete mít o ní přehled díky online systému, případně si ji můžete také nechat doposílat.
  • Můžete získat i faxové číslo a nechat si faxy přeposílat mailem, chodit si pro ně či si je nechat přeposílat s poštou.
  • Pokud potřebujete v klidu a na úrovni jednat se svými zákazníky, k dispozici jsou vám zasedací místnosti.

Získejte i sídlo pro Obchodní rejstřík

Nevlastníte žádnou nemovitost, kterou byste mohli uvést v obchodním rejstříku jako svoje sídlo? Nic se neděje, my poskytujeme sídlo společnosti na některé z reprezentativních bratislavských adres. Nejde jenom o zmiňovanou virtuální kancelář, která vás má u klientů reprezentovat, ale zároveň i o registrační sídlo udávané přímo v Obchodním rejstříku.

Netrapte se s úvodní administrativou

Chcete začít podnikat a děsíte se administrativy, kterou obnáší registrace nové firmy na úřadech? V tom případě vám nabízíme společnosti na prodej, jedná se o tzv. ready made společnosti. Ty se zakládají výhradně s cílem jejich prodeje klientům. Proto nevykonávaly žádnou činnost, nemají závazky ani pohledávky a jejich základní jmění je splacené.