Evropská dovolená je stále hitem. Které destinace nezklamou?

V současné době není žádným problémem vyrazit na dovolenou třeba na opačný konec světa. A to hlavně díky bohaté nabídce cestovních kanceláří, stejně jako díky možnosti vyrazit i na vlastní pěst. Přesto nejvíce lidí dává přednost Evropě. Podívejme se proto na 3 tipy, kam můžete vyrazit i vy. Pokud půjdete tradiční a v posledních letech nejvyhledávanější cestou, prohlédněte si nabídku dovolené v Chorvatsku. A proč právě v této zemi? Jelikož nabídne mnoho středisek, možnost dopravit se na místo určení autem, stejně jako nechybí pozitivum v podobě nízkých cen. Hledáte-li i tipy na konkrétní místa, zkuste ostrovy, jako:

  • Brač.
  • Krk.
  • Korčula.

Zvolíte raději méně známou lokalitu?

Pokud vás Chorvatsko láká, ale nechcete se na každém kroku potkávat s davy především českých turistů, máte možnost zvolit i jinou zemi, která je velmi podobná. Je to oblíbená dovolená Černá Hora. I sem se můžete dopravit vlastním vozem, ale vzhledem ke vzdálenosti je lepší využít letadla. I když se jedná o nejmladší stát Evropy, rozhodně to neznamená, že by neměl cestovatelům co nabídnout. Zklamáni nebudete ani ve chvíli, kdy hledáte kvalitní hotely a krásné pláže, ani ve chvíli, kdy vás čeká zajímavá příroda a také úchvatné památky.

Jsou i země, které opět nabírají na slávě

Pamatujete doby ještě nedávné, kdy byly hitem destinace, jako Zlaté písky a Slunečné pobřeží? I ty aktuálně znovu ožívají a mění se s ohledem na současné trendy a požadavky mnoha cestovatelů. Díky tomu se i vám otevírají nové možnosti. A jak cestovat s jistotou nízkých cen? Využijte last minute Bulharsko a přesvědčte se o tom, že hotely, střediska, pláže a služby už dávno nejsou takové, jako v dobách socialismu. Jediné, co se částečně zachovalo, to jsou stále příznivé ceny, a to jak zájezdů jako takových, tak i služeb, jídla, nebo zboží přímo na místě.